BNPC – edycja 2016

Soliści-instrumentaliści:

– Michał Ciesielski – fortepian
michal-ciesielski-1Kompozytor, aranżer i pianista jazzowy. Ukończył z wyróżnieniem studia na specjalności Kompozycja i Aranżacja Jazzowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Leszka Kułakowskiego. Przez rok studiował w Instytucie Jazzu w Katowicach w klasie prof. Jacka Glenca.
Obecnie na powrót związany z AM w Gdańsku jako pedagog i student fortepianu jazzowego w klasie prof. Włodzimierza Nahornego i dr. Sławomira Jaskułke.
Michał ma na swoim koncie kilkadziesiąt autorskich kompozycji i aranży na przeróżne składy (od tria fortepianowego, przez kwartet smyczkowy, zespół wokalny, po big band i orkiestrę symfoniczną) w różnych stylistykach (jazz, muzyka poważna, pop, funk, gospel, muzyka do sztuk teatralnych i do filmu).
Jest laureatem licznych nagród (Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski im. Krzysztofa Komedy w Słupsku, Europejskie Integracje Muzyczne w Żyrardowie, Fama 2011, RCK pro Jazz Festiwal, School & Jazz Festiwal, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej Wschody (nagroda dla najlepszego akompaniatora), Międzynarodowy konkurs jazzowy Big Sky 2016 w Moskwie). Jako pianista jazzowy występował z licznymi składami w całej Polsce, a także w Niemczech, Anglii, Holandii, Włoszech, i Rosji.

– Marek Konarski – saksofon
marek-konarski-1Saksofonista urodzony 1992 r w Gorzowie Wielkopolskim. Ukończył liceum muzyczne w Poznaniu o profilu jazzowym. Absolwent Syddansk Musik Konservstorium w Odense( Dania ) i Sibelius Academy w Helsinkach. Za granicą kształcił się pod okiem świetnych muzyków, takich jak Jukkis Uotila, Anders Mogensen, Jonas Johansen, John Scofield, Joel Frahm, Rafael Barata, Jussi Kannaste, Bo Stief i wielu Innych. W 2016r otrzymał tytuł Muzyka Roku 2015 duńskiej wyspy Fyn. Zdobywca 3. nagrody na Łomża jazz Festival 2012 oraz drugiej nagrody na tym samym Festivalu w 2014. Laureat 2. nagrody na Young Nordic Jazz Comets w Helsinkach (2015). W 2012 roku z zespołem Tone Raw wygrał konkurs na Jazzowy Debiut Fonograficzny i nagrał debiutancki album „Tone Raw”. Współpracuje z takimi muzykami jak: Anders Mogensen, Kenneth Dahl Knudsen, Tomasz Dąbrowski, Artur Tuźnik, Johnny Åman, Richard Andersoon, Ania Rybacka, Carl Winther, Kresten Osgood.

– Kuba Marciniak – saksofon
kuba-marciniakUrodził się w Poznaniu, gdzie ukończył liceum muzyczne w klasie saksofonu jazzowego pod kierunkiem Jarosława Wachowiaka. Jest absolwentem prestiżowego Jazz Instytut Berlin. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Swoje zdolności instrumentalne i kompozytorskie szlifował pod okiem muzyków, takich jak: Peter Weniger, Kurt Rosenwinkel, John Hollenbeck, Greg Cohen, Janusz Brych. Kuba zdobył wiele nagród na konkursach jazzowych, m.in. Grand Prix na Novum Jazz Festiwal 2013, Grand prix na Lotos Jazz Festiwal – Bielska Zadymka Jazzowa 2015, Grand Prix na Jazz Fruit w Pradze 2015. Został również uhonorowany stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za szczególne osiągnięcia artystyczne. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Wlodkiem Pawlikiem, Piotrem Wojtasikiem. Własną muzykę wykonuje m.in. z Weezdob Collective.
– Brian Massaka – gitara

SONY DSC

Kompozytor i gitarzysta, aktywny na skandynawskiej scenie. Nawiązuje swoją grą do tradycji jazzu, współczesnych brzmień europejskich kompozytorów oraz szeroko rozumianej kultury hip hopu. W swojej karierze prezentował swoją autorską muzykę na festiwalowych scenach Kopenhagi, Oslo, Tampere, Ribe, Odense, Reykjaviku, występując z cenionymi muzykami, takimi jak Anders Mogensem, Kenneth Dahl Knudsen, Hilman Jenson, Janas Johannes.

 

 

– Michał Nienadowski – kontrabas
michal-nienadowskiCzołowy basista młodego pokolenia sceny jazzowej – absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na Uniwersytecie Zielonogórskim w klasie kontrabasu jazzowego prof. Jacka Niedzieli oraz mgr. Kuby Olejnika. Obecnie student kompozycji oraz kontrabasu w Syddansk Musikkonservatorium – Danish National Academy of Music w Odense.
Zainspirowany wieloma gatunkami muzyki zaczynając od muzyki klasycznej, folkloru europejskiego czy jazzu, a kończąc na muzyce elektronicznej, R&B oraz funky. Pobierał lekcje u takich mistrzów jak: John Patuticci, Christian McBride, Dave Liebman czy Jerry Bergonzi. Muzyk wszechstronny, który na stałe współpracuje Mike Russel feat. Kłos & Dąbrowski Project, Animal House Project oraz z autorskim międzynarodowym Quintetem. Brał udział w międzynarodowych festiwalach jazzowych takich jak : Copenhagen Jazz Festival, Jazz Bez…Ukraina – Polska, RCK ProJazz Festival, Green Town of Jazz.

– Kacper Smoliński – harmonijka
kacpr-smolinskiJest jedynym Polakiem oraz jednym z niewielu muzyków w Europie studiujących jazzową harmonijkę chromatyczną. W Instytucie Jazzu w Berlinie uczy się pod okiem muzyków o światowej renomie: Peter Weniger, Kurt Rosenwinkel, Greg Cohen, Geoffroy de Masure, Gerard Presencer, Hendrik Meurkens.
W swoim dorobku ma nagrody na konkursach solistów oraz zespołowych, m.in.: International Tarnów Jazz Contest, Harmonica Bridge Festival, World Harmonica Championship w Trossingen, RCK Pro jazz festival, Bielska Zadymka Jazzowa, Czech Jazz Contest, Ogólnopolski Przegląd Zespołów Jazzowych i Bluesowych Gdyńskiego Sax Clubu, Jazz Juniors, Krokus Jazz Festiwal, Jazz nad Odrą, Jazz Fruit.
Na stałe współpracuje z zespołem Weezdob Collective, z którym wydał debiutancki album „Live at Radio Katowice”. Jako muzyk sesyjny nagrał album „Mów spokojniej” projektu Zagajewski & Pawlik.

 

Wokaliści:
– Agnieszka Maciaszczyk
Pochodząca z Poznania wyróżniona absolwentka II st. w Akademii Muzycznej w Gdańsku, na kierunku Jazz i muzyka estradowa, specjalność: wokalistyka jazzowa. Studia I st. W tejże Akademii ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Wokalistka, autorka tekstów oraz muzyki. Trzykrotna półfinalistka Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu, finalistka 4th Azoty Tarnów Jazz Contess (jako jedyna kobieta w swojej kategorii), również dwukrotnie wyróżniona na festiwalu im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie, laureatka III miejsca na Swingującym Kruku 2013 w Częstochowie.
W 2014 roku miała przyjemność wystąpić na Ladies Jazz Festiwalu w Gdyni, jako Agnieszka Maciaszczyk Quintet, a na jesień tego samego roku zdobyła nagrodę specjalną na I Blue Note Jazz Competition w Poznaniu. W kwietniu 2015 roku zaśpiewała w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej Wschody w Lublinie.
Latem 2015 roku wokalistka wydała epkę, na której wspierają ją wspaniali muzycy: Michał Ciesielski – fortepian oraz instrumenty klawiszowe, Jarosław Stokowski – gitara basowa oraz kontrabas, Adam Golicki – perkusja, Kaya Meller – trąbka, Szymon Łukowski – saksofony oraz klarnet basowy.
Na początku listopada 2015 wokalistka zajęła 2. miejsce w Novum Jazz Festiwal i tym samym zdobyta przez nią druga nagroda jest najwyższym dotychczas wyróżnieniem przyznanym na tym konkursie wokalistce.
Obecnie zajmuje stanowisko nauczyciela akademickiego na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz pracuje nad autorskim materiałem.

– Monika Malczak
monika-malczakAbsolwentka klasy Wokalistyki Jazzowej u prof. Izabeli Zając w PSM II st. im F. Chopina w Warszawie. Obecnie jest studentką Wokalistyki Jazzowej na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.
Uczestniczka oraz laureatka licznych Festiwali i Konkursów Wokalnych rangi Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej – jest tegoroczną zwyciężczynią 43. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu.

 

– Katarzyna Osterczy
katarzyna-osterczyJej rodzinnym miastem są Kielce, gdzie ukończyła pierwszy stopień w klasie fortepianu; obecnie jest uczennicą drugiego roku na Wydziale Jazzu w ZPSM im. F. Chopina w Warszawie w klasie prof. Izabeli Zając; laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Wokalistów jazzowych CEA 2016.

 

 

 

– Małgorzata Zuber
malgorzata-zuberAbsolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej w Nysie. Wraz ze swoim kwintetem i kwartetem występowała na wielu festiwalach m. in.: Letnim Festiwalu Jazzowym w Piwnicy pod Baranami, na Bielskiej Zadymce Jazzowej, w Polskim Radiu Katowice oraz na XXXII Festiwalu „Jeunesse Musicale”. Od 2012 roku koncertuje z Orkiestrą Rozrywkową Miasta Jaworzna „eMBand”. W 2013 roku wzięła udział w nagraniu przez nią płyty „Jedna dwana”. W 2015 roku otrzymała nagrodę specjalną na konkursie Krokus Jazz Festiwal. Pobierała nauki u muzyków takich jak Judy Niemack, Gregory Hutchinson, Dean Kealin, Leigh McRae, Danuta Sendecka.

Zespoły instrumentalne:

– Adam Jarzmik Quintet
adam-jarzmik-quintetTo pięciu przyjaciół, a zarazem grupa utalentowanych muzyków, którzy zaprzyjaźnili sie na studiach i postanowili założyć quintet, którego liderem jest Adam Jarzmik. Zespół powstał w Katowicach na przełomie września, października 2015 roku. Muzyka jaką wykonują to głównie kompozycje pianisty oraz standardy jazzowe w zupełnie innych aranżacjach. W autorskiej twórczości na pierwszym miejscu stawiają ekspresje dzięki czemu podczas występów można usłyszeć dużo wirtuozyjnej improwizacji oraz wiele pięknych melodii.
Nagrody: 2016 – II nagroda na 52. Festiwalu Jazz Nad Odrą, 2016 – I nagroda na RCK Pro Jazz w Kołobrzegu

Jakub Łępa – saksofon tenorowy, Paweł Palcowski – trąbka, Adam Jarzmik – fortepian, Maciej Kitajewski – kontrabas, Piotr Budniak – perkusja

– Anomalia
anomaliaSkład został zawiązany przez przyjaciół,  studentów poznańskiej akademii, a ogniwem zapalnym ich muzycznej drogi były warsztaty Made In Chicago w Poznaniu. Zespół składa się z muzyków zarówno o rozrywkowym jak i klasycznym wykształceniu dzięki czemu osiąga oryginalne i nietuzinkowe brzmienie. Całość oscyluje wokół muzyki free, modal i ethno. W Anomalii liryzm spotyka się z dzikością, harmonia z  chaosem.

Kacper Krupa – saksofon tenorowy, Patryk Rynkiewicz – trąbka, Adam Kurek – puzon, Krzysztof Kuśmierek – saksofon sopranowy, Piotr Cienkowski – kontrabas, Dawid Wirmański – perkusja

– Paweł Surman Quartet

pawel-surman-quartetZespół powstał w 2015 r. w wyniku konfrontacji preferencji muzycznych grupy przyjaciół z Akademii Muzycznej w Katowicach. Grupa złożona z muzyków młodego pokolenia połączonych wspólnymi inspiracjami oraz pasją. W repertuarze mają utwory autorskie oraz standardy jazzowe.

Paweł Surman – trąbka, Kuba Łępa – saksofon, Adam Tadel – kontrabas, Bartosz Szabłowski – perkusja

 

 

 

 

– CSW Trio
csw-trio2Piotr Szajrych – student w klasie kontrabasu as. Piotra Kułakowskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Udziela się w rozmaitych składach w Gdańsku jak: Alicja Serowik („Do Se”).

Antoni Wojnar – student w klasie perkusji w Akademii Muzycznej w Gdańsku, kompozytor muzyki filmowej i teatralnej, na co dzień udziela się w wielu składach jak: Hollow Quartet.

Arek Czernysz – student w klasie akordeonu jazzowego Cezarego Paciorka w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz kompozytor. Bierze udział w wielu projektach muzycznych.

Piotr Szajrych – kontrabas, Antoni Wojnar – perkusja, Arek Czernysz – akordeon

– Follow Dices
follow-dicesPoznańsko-wrocławska formacja, powstała w 2015 r. Nazwa zespołu jest nawiązaniem, chociaż niekoniecznie dosłownym, do Cage’owskiego idiomu przypadkowości w muzyce i świecie. Artyści idąc w stronę nowych rozwiązań  muzycznych, zahaczają o inspirujące ich maniery muzyki skandynawskiej i folkloru polskiego, będącego dla nich bezprecedensowym źródłem – rdzeniem, z którego wypływa ich tożsamość. Wszystko to zlepione zostaje synestetyczną koncepcją kreowania barw i wielu odcieni przestrzeni harmonicznych.

Mikołaj Kostka – skrzypce, Mateusz Gramburg – fortepian, Jan Kołacki – kontrabas,  Adam Wajdzik – perkusja

– P.E. Quartet
pe-quartetEksperyment muzyczny powstały wiosną 2016 roku na gruncie długotrwałej przyjaźni członków zespołu. Ich muzyka w większości nie ma jednego autora lecz wynika ze wspólnego poszukiwania. Swoje inspiracje czerpią z każdego źródła, od nowojorskiego jazzu po muzykę klasyczną. Cała czwórka uczyła się na wydziale jazzu na „Bednarskiej” w Warszawie, było to miejsce ich pierwszego spotkania i narodzin zespołu. Obecnie muzycy studiują na wydziałach jazzu we Wrocławiu (Jerzy Mączyński, Dawid Opaliński), Katowicach (Szymon Wójcik) i Poznaniu (Krzysztof Baranowski).

Jerzy Mączyński – saksofon, Szymon Wójcik – gitara, Krzysztof Baranowski – kontrabas, Dawid Opaliński – perkusja

– S.O.T.A.
s-o-t-aZespół tworzy czterech studentów Akademii Muzycznych w Krakowie i w Katowicach. Ich wieloletnia współpraca zaowocowała stworzeniem autorskiego projektu o nazwie S.O.T.A. Muzycy prezentują własne utwory.

Bartłomiej Noszka – saksofonista, autor utworów muzycznych. Urodzony w 1994 roku w Bielsku Białej. Ukończył z wyróżnieniem Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st., im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej w klasie saksofonu mgr Tomasza Gmyrka. Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie saksofonu jazzowego dr hab. Ryszarda Krawczuka i as. Marcina Ślusarczyka. Koncertuje w kraju i za granicą (USA, Włochy, Niemcy). Występował m.in. z: Rosario Giuliani, Tom Arthurs, Andy Ninvalle, Bryan Corbett, Michał Urbaniak, Krzesimir Dębski, Anna Jurksztowicz, Lora Szafran, Krystyna Prońko, Kuba Badach, Andrzej Zubek, Arek Skolik, Łukasz Żyta, Adam Kowalewski, Marian Pawlik, Maciej Adamczak, Piotr Wyleżoł, Rafał Sarnecki, Wojciech Groborz, Marcin Ślusarczyk,  Ryszard Krawczuk.  Jest laureatem:  III miejsce (grupa do lat 19) na 4 Azoty Tarnów Jazz Contest 2011 z zespołem Jazz Madness; Wyróżnienie na XI Międzynarodowym Krokus Jazz Festiwal 2012 z kwartetem saksofonowym South Quartet; Wyróżnienie indywidualne na School & Jazz Festival Lubaczów 2013; Wyróżnienie na School & Jazz Festival Lubaczów 2012 z South Quartet; Wyróżnienie na IX Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym Przeworsk 2010 z Kwartetem Saksofonowym. Współpracuje na co dzień z: S.O.T.A., Big Band Małopolski, Jazz Club u Muniaka, Colors of Trio. Uczestnik wielu warsztatów muzycznych prowadzonych m.in. przez Rosario Giuliani, Ed Cherry, Dean Brown, Eric Marienthal, Tom Arthurs, Ole Morten Vaagan, Gard Nilssen, Rafał Sarnecki, Dominik Wania, Maciej Obara, Piotr Wojtasik, Grzegorz Nagórski, Jerzy Główczewski, Andrzej Zubek, Bernard Maseli, Andrzej Rzymkowski, Paweł Gusnar.
Stypendysta Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie.

Mateusz Pałka – kompozytor, pianista jazzowy młodego pokolenia. Studiuje w klasie fortepianu jazzowego dr Piotra Wyleżoła w Akademii Muzycznej w Krakowie. Jest uczestnikiem wielu warsztatów jazzowych w Polsce i za granicą prowadzonych przez mistrzów takich jak Chick Corea, Ed Cherry, Chuck Israels, Kenny Garrett, Eddie Henderson, Ben Street, David Liebman, Billy Hart. Stypendysta powiatu krakowskiego 2010/2011r. Koncertował w wielu krajach Europy tj. Austria, Słowacja, Włochy, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Niemcy. Jest współ-liderem projektu Mateusz Pałka/Szymon Mika Quartet , który w listopadzie 2013r został laureatem Grand Prix Azoty Tarnów International Contest. 16 marca 2015 r. pojawił się debiutancki album kwartetu ,,Popyt’’, który zebrał wysokie noty wśród krytyków.

Adam Tadel – basista. Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie w klasie kontrabasu Krzysztofa Krawczyka. Obecnie jest studentem Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie kontrabasu Adama Kowalewskiego. Ma za sobą wiele koncertów na terenie kraju i europy. Jest zdobywcą wielu nagród na prestiżowych konkursach w kraju i za granicą, laureatem nagrody Grand Prix 39. Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego w Getxo 2015 (z zespołem Maciek Wojcieszuk Quintet), III Miejsca na festiwalu B-jazz Leuven 2016 (z zespołem Maciek Wojcieszuk Quintet) III miejsca na 38. Międzynarodowym Festiwalu Jazz Juniors 2015 (z zespołem Piotr Budniak Essential Group) oraz Grand Prix 8th Azoty Tarnów Jazz Contest (z zespołem SoundMeck). W 2015 roku otrzymał Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla najwybitniejszych studentów.

Grzegorz Pałka – student Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie dr. Łukasza Żyty oraz dr. Wojciecha Fedkowicza. Nagradzany na wielu festiwalach oraz konkursach perkusyjnych, min. International Percussion Festival Drum Fest w Opolu, Drum Battle Rhythm Festival w Legnicy. Uczestnik warsztatów perkusyjnych prowadzonych min. przez takie osobowości jak Billy Hart, Brian Blade, Dom Famularo, Melvin Broach. Uczestnik Masterclass (Cincinnati, Ohio, US 2013) które poprowadził Branford Marsalis. Trasy koncertowe w kraju i zagranicą (min. All souls jazz festiwal – Chopin Theater Chicago, Blue wisp jazz Club – Cincinnati, Greenwich jazz Club – Cincinnati, London Jazz Festival – Hortex Jazz Club, The Jazz Bar – Edynburg, The Blue Lamp Jazz Club – Aberdeen, Jazz Bez Festiwal, Old Town Jazz Festiwal) – USA, Indonezja, Anglia, Szkocja, Niemcy, Ukraina, Krym. Współpraca: High Definition Quartet, Mateusz Gawęda Trio, Mike Parker, New Bone.
Bartłomiej Noszka – saksofon, Mateusz Pałka – fortepian, Adam Tadel – kontrabas, Grzegorz Pałka – perkusja

– Tymoteusz Hartman Quartet
tymoteusz-hartman-quartetTymoteusz Hartman Quartet powstał we wrześniu 2015 roku, w wyniku spotkania czterech muzyków na Wydziale Jazzu szkoły muzycznej „Bednarska” w Warszawie. Jego członkowie ciągle zdobywają doświadczenia muzyczne w różnych stronach Polski. Początkowo zespół grał standardy muzyki jazzowej, później repertuar został poszerzony o kompozycje autorskie lidera.

Tymoteusz Hartman – pianista jazzowy. Jest absolwentem Wydziału Jazzu szkoły muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, lepiej znanej jako „Bednarska”, w klasie prof. Andrzeja Jagodzińskiego. Wcześniej doskonalił swoją grę pod kierunkiem prof. Michała Tokaja. Pracował pod okiem muzyków takich jak Zbigniew Namysłowski, Wojciech Niedziela, Kuba Stankiewicz, Czesław Bartkowski, Kazimierz Jonkisz.

Jerzy Mączyński – saksofonista. Student Akademii Muzycznej im. Karola Lipńskiego we Wrocławiu w klasie ad. dr Tomasza Pruchnickiego oraz Wydziału Jazzu szkoły muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie „Bednarska” u prof. Michała Kulentego. Uczestniczył w licznych warsztatach jazzowych m.in. w Chodzieży, Puławach oraz Trzebnicy. Na stałe związany z zespołem Prime Experience.

Krzystof Baranowski – gitarzysta i kontrabasista, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie, student poznańskiej Akademii Muzycznej, obecnie kształci się na gitarze pod okiem prof. Konrada Zemlera. Doskonali także grę na kontrabasie w klasie prof. Andrzeja Święsa na Wydziale Jazzu szkoły muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie „Bednarska”. Muzyk wszechstronny stylistycznie, biorący udział w wielu projektach i sesjach nagraniowych. Tworząc własne kompozycje inspiruje się muzyką klasyczną, etniczną i szeroko pojętą muzyką improwizowaną.

Dawid Opaliński – perkusista. Pochodzi z Olsztyna, kształci się w Warszawie w szkole muzycznej im. Fryderyka Chopina „Bednarska” w klasie prof. Czesława Bartkowskiego oraz we Wrocławiu w Akademii Muzycznej im. Karola Lipńskiego pod okiem ad. dr Przemysława Jarosza. Gra w wielu zespołach jazzowych, m.in. HoTS oraz Prime Experience.

Tymoteusz Hartman – fortepian, Jerzy Mączyński – saksofon sopranowy, saksofon tenorowy, Krzysztof Baranowski – kontrabas, Dawid Opaliński – perkusja

Organizatorem konkursu jest

Stowarzyszenie Inicjatyw Muzycznych Blue Note w Poznaniu

blue note_ciemne_napisy

 

 

 

 

 

 

 

Blue Note Poznań Competition odbywa się dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Poznania

Poznan bez Know How

 

 

 

 

 

oraz ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego

 

Samorząd Województwa Wielkopolskiego copy

 

patrononi i partnerzy:

 

Jazz Forum logo

radiojazz_logo_kolor-czarne-tlo

 

jazzpress_logo_NEW 

 

FabrykaZespolow_poziome_biale_podglad

IKS czerwony kwadrat

napis_kultura_krotki.cdr

 

 

ERA JAZZU logo red [Przekonwertowany]