Program

07 grudzień 2021, wtorek, godz.20:00

Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 26
Superhive oraz Lunatycy Martwej Dyskoteki

lunatycy-martwej-dyskoteki

Dwa koncerty i dwie rozmowy z wykonawcami, prowadzone przez poznańskiego dziennikarza Mariusza Kwaśniewskiego. Dużo dobrej muzyki i interesujące rozmowy – wszystko rejestrowane i emitowane w radiu Afera. Tym razem zaprezentują się Lunatycy Martwej Dyskoteki oraz Superhive.

Lunatycy Martwej Dyskoteki to nowa zimna fala polskiego rocka, którą można usłyszeć między innymi na antenach poznańskiego Radia Afera 98,6 FM czy Radia Nowy Świat oraz wielu poznańskich salach koncertowych. Poznańscy muzycy spotykają się z porównaniami – od Brygady Kryzys, poprzez Kult, czy Siekierę, aż po Republikę. Pomimo początkowych inspiracji zespół wypracował własne brzmienie. Melodyjne, często orientalizujące gitary, świetnie pracująca sekcja rytmiczna i operowanie dysonansem to domena grupy.
Wszystko to łączy głos wokalisty, który śpiewa o sprawach istotnych dla dorosłego, a wciąż niedojrzałego trzydziestolatka. Robi to z emocjami. Znudzenie, poirytowanie, rezygnacja, maniakalność zmieniają się jak w kalejdoskopie.
Założyciele grupy opowiadają, że celem jest odreagowywanie traum, których doświadczamy w dobie globalnego kryzysu. W ten sposób zaplanowane są występy grupy. Koncerty Lunatyków Martwej Dyskoteki to połączenie szamańskiego seansu ze zbiorową terapią i happeningiem.

superhiveSuperhive – zespół grający rocka z pogranicza alternatywy i indie. Zgrabne riffy, niebanalne wokale, własne utwory, nietypowa i energiczna postawa na scenie.

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można
POBRAĆ TUTAJ.
Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

MASZ certyfikat zaszczepienia? Okaż go dobrowolnie na wejściu! Dziękujemy!

Posiadania certyfikatu nie zwalnia z pozostawienia wypełnionego oświadczenia o stanie zdrowia! Umożliwia jednak zwiększenie limitów publiczności na koncertach!

Bilety
10 zł - miejsca siedzące nienumerowane
dostępne w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl