Program

10 grudnia 2014, środa, godz.20:00

MARITO MARQUES QUARTET: MAGIC EVERYWHERE

yami Marito henryk

Połączenie międzynarodowych kultur i stylów w muzyce – od tradycyjnego popu, poprzez jazz i muzykę afrykańską. Znakomite kompozycje pochodzą z najnowszego albumu Marito.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONCERTU

 

Marito Marques to portugalski perkusista, obecnie mieszkający w Kanadzie. Kompozytor i producent muzyczny. Występował z takimi gwiazdami jak Gregoire Maret, Mino Cinelu, Ivan Lins, Yami, czy Anna Maria Jopek.

Yami – kompozytor i wykonawca współpracujący z Anną Marią Jopek, akompaniator największej żyjącej legendy muzyki fado Carlosa do Carmo, wykonawca muzyki od afro beatu, aż po fado. Współpracował z Marizą i Camane i prawie wszystkimi wielkimi, i wschodzącymi, gwiazdami fado.

Henryk Miśkiewicz – saksofonista, kompozytor, aranżer, muzyk jazzowy z urodzenia. Grał z Janem Ptaszynem Wróblewskim, Zbigniewem Wegehauptem, Andrzejem Olejniczakiem, Andrzejem Jagodzińskim i wieloma, wieloma innymi, równie doskonałymi muzykami.

Marcin Wasilewski – kompozytor,  pianista jazzowy, lider zespołu Marcin Wasilewski Trio.

Na koncercie gościnnie wystąpi także młoda poznańska artystka – Marta Torebko.

Marito Marques (Kanada) – perkusja, Yami (Portugalia) – gitara basowa, wokal, Henryk Miśkiewicz – saksofon, Marcin Wasilewski – fortepian
Bilety
50 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu

do nabycia w biurze Blue Note i w biurze Grande Mohito biuro@grandemohito.pl +48668580520