Program

03 stycznia 2015, sobota, godz.20:00

DROP + gość specjalny: TONE CONTROL

drop

Rockowy początek roku 2015!
1994 – 2005 – Kryspin Olszowy i Rafał Ulicki współtworzą znany w Wielkopolsce, poznański zespół Voytek. Zespół gra ponad 300 koncertów, wydaje jedną oficjalną płytę (”V” – 1999, Universal Music Polska) oraz kilka wydawnictw niezależnych. Utwory zespołu są często grane na antenach wielkopolskich rozgłośni radiowych.

3 stycznia 2015 – dokładnie rok od dnia w którym powstała piosenka “Home” i narodził się DROP., w poznańskim klubie Blue Note zespół świętuje swoje Pierwsze Urodziny. Po występach festiwalowych i konkursowych to ich pierwszy autorski, klubowy koncert. Gościem specjalnym koncertu jest poznański, progmetalowy zespół Tone Control.

DROP. – po angielsku kropla. Kropla, która w stanie swobodnym jest idealną, harmonijną kulą. Kropla, która zmienia swój kształt pod wpływem otoczenia. Łącząc się z innymi kroplami staje się rzeką, morzem, oceanem. W tym znaczeniu DROP. jest metaforą człowieka. Wychodząc ponad języki to dobrze brzmiący, wyrazisty dźwięk. To czym muzycznie jest DROP.. W swoich kompozycjach stawiają na rockową energię i melodyjny wokal. Teksty DROP. to afirmacja nieskończonego obszaru możliwości. Przekaz że tylko od nas zależy kim jesteśmy i jak będzie wyglądać nasza rzeczywistość.

 

tone control - fotoTONE CONTROL – poznański zespół progmetalowy, na lokalnej scenie od listopada 2012 roku. W lipcu 2014 ukazał się debiutancki singiel zespołu – „Wrinkles”. W swoich kompozycjach Tone Control sięga do korzeni progresywnego rocka łącząc je ze współczesnymi metalowymi brzmieniami, nie zapominając jednocześnie o mocno zapadających w pamięć melodiach. Obecnie zespół przygotowuje się do nagrania płyty długogrającej, której premiera planowana jest na drugą połowę 2015 roku.

 

Bilety
20 zł

dostępne przed koncertem