Aktualności

Wspieraj nas za darmo!

fanimani

Jak wesprzeć nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani? Ciebie to nic nie kosztuje, a kilka procent wartości Twoich zakupów trafi do SIM Blue Note!

Zapewne zdążyliście zauważyć, że na naszej stronie pojawiła się zakładka z napisem „Wspieraj nas za darmo”. Rozpoczęliśmy współpracę z serwisem FaniMani, którzy umożliwiają wsparcie Stowarzyszenia Inicjatyw Muzycznych Blue Note przy okazji zakupów online.

Jak to działa?

FaniMani współpracują z ponad tysiącem najróżniejszych sklepów, między innymi: Empik, AliExpress, Ikea, Castorama, Booking.com, PLL Lot, KFC dostawa, Merlin.pl, Orange, Play i wiele innych.

  • Wystarczy zainstalować Przypominajkę, która przed każdymi zakupami wyświetli podpowiedź, czy wybrany sklep bierze udział w akcji.
  • Po wejściu na stronę sklepu, wyświetli się komunikat, przez który będzie można aktywować darowiznę.
  • Po aktywacji darowizny, zakupy wyglądają tak jak zawsze!

ZAINSTALUJ PRZYPOMINAJKĘ

Nie chcesz instalować Przypominajki?

Możesz także wybrać sklep z listy sklepów. Po wybraniu sklepu przejdziesz na jego stronę, a Twoja darowizna zostanie aktywowana. Następnie zrób zakupy jak zwykle, a Twoja darowizna trafi na konto Stowarzyszenia.

Informujemy również, iż ruszyła internetowa zbiórka na wydanie albumu „Przyjaciele na 20-lecie klubu Blue Note”, zawierającego niepublikowane wcześniej nagrania z koncertów w klubie (ofiarowane przez występujących u nas muzyków)! Jeśli chcesz wesprzeć i stać się częścią historii, możesz zrobić to na FaniMani.pl!