Program

10 kwietnia 2017, poniedziałek, godz.20:00

WITEK MUZYK ULICY: „GRAM DLA WAS”

witek-muzyk-ulicy

Żyjący od roku na ulicach Warszawy Witold Mikołajczuk stworzył muzykę, którą w ciągu 2 tygodni pokochały dziesiątki tysięcy Polaków.

Amatorskie nagrania kilku występów ulicznych Witka, które znalazły się na YouTube i Facebooku, w ciągu miesiąca osiągnęły łącznie lekko ponad milion wyświetleń. Człowiek znikąd, który rok temu nieśmiało grał pierwsze melodie na akordeonie, jest obecnie w pełni tego słowa Artystą, który nagrał najlepszą płytę roku 2016.

Witek inspiruje rzesze odbiorców swojej muzyki, ale jak sam przyznaje, inspiracje do tworzenia czerpie w przeważającej mierze z ulicy, ze spotkań i rozmów z ludźmi, czyli z Wami. W tym właśnie tkwi źródło twórczości Witka – w autentycznej polskiej duszy.

Witek zgromadził wokół siebie zespół profesjonalistów, którzy zapewniają mu pełne wsparcie w realizacji jego artystycznych planów. W skład zespołu wchodzą: Witold Mikołajczuk – lider, Ferid Lahdar – producent muzyczny, Dominika Bienias – skrzypaczka, Wojciech Kidoń – instrumenty perkusyjne, Sławomir Pogoda – maestro gitary, Andrzej Solar Solarski – szarpie struny gitary basowej, Jakub Gumiński – puzon, Rafał Dubicki – trąbka, Ryszard Adamus – menadżer.

Na ten koncert obowiązują rabaty z kartą

targi

 

 

Bilety
20 zł – pierwsza pula
30 zł – druga pula
Miejsca siedzące (tylko antresola) + 10 zł
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl