Program

19 grudzień 2021, niedziela, godz.19:00

Wiesław Prządka i Gitarsi.pl: Kolędy i nie tylko…

przadka

Tegoroczny sezon kolędowy stał się okazją do nowego mariażu. Na scenie, przy bluenotowej choince, pojawią się wspólnie Wiesław Prządka, znany polski akordeonista i bandoneonista oraz trio Gitarsi.pl.

W programie koncertu znajdą się nie tylko znane polskie kolędy i pastorałki. Będzie też trochę bożonarodzeniowych przebojów z kręgów anglosaskich. Okazało się też, że w polu wspólnych zainteresowań muzyków znajduje się szeroki wachlarz standardów jazzowych oraz filmowych. Artyści zaprezentują nam tego wieczoru sporą dawkę takiej muzyki.

Co prawda koncert będzie instrumentalny, jednak opowieści jakie wyśpiewają dla nas akordeony, gitary i kontrabas będą z pewnością pełne treści i emocji. Znajdzie się sporo nut zarówno dla miłośników liryki, jak również wiele soczystych kąsków dla słuchaczy, których uszy lubią wyraziste zagrywki z pazurem.

Bilety
70 zł - pierwsza pula
90 zł - druga pula - w dniu koncertu

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi od 15 grudnia przepisami epidemicznymi, do otwartej sprzedaży przeznaczone jest jedynie 30 proc. biletów. Pozostałe 70 proc. mogą kupić jedynie osoby zaszczepione. Kupując bilet z puli dla zaszczepionych wyrażasz zgodę na zweryfikowanie przy wejściu na koncert ważności certyfikatu szczepień. Brak ważnego certyfikatu spowoduje odmowę wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można

POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Bilety dostępne są w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl