Program

15 grudzień 2014, poniedziałek, godz.20:00

WIECZÓR KOLĘD
GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA: IDŹCIE Z TYM, CO MACIE

lobaszewska

Najpiękniejsze polskie kolędy w interpretacji jednej z najwybitniejszych artystek. Grażyna Łobaszewska jak mało kto potrafi łączyć pokolenia słuchaczy. A przecież jedność oraz poczucie wspólnoty stanowią istotę świątecznej atmosfery.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONCERTU

 

Osobiste, pełne wrażliwości spojrzenie na rodzimą tradycję muzyczną, pozwoli Państwu poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. W czasie koncertu w nie zabraknie przepięknych pastorałek takich jak: „Jezus Malusieńki”, „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem” czy też „Bóg się rodzi”.

Grudniowy recital to również niepowtarzalna okazja do osobistego spotkania z piosenkarką, która od ponad 40 lat wywiera niebagatelny wpływ na kształt polskiej sceny muzycznej.

Grażyna Łobaszewska – jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorek i autorek wielu śpiewanych przez siebie utworów. „Najczarniejsza z białych kobiet”, bez wahania porównywana z Arethą Franklin czy Billie Holiday.

Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Grażyna Łobaszewska – śpiew, Sławomir Kornas – bas, śpiew, Maciej Kortas – gitary, Michał Szczeblewski – perkusja, Piotr Mania – fortepian
Bilety
45 zł – pierwsze miejsca
35 zł – drugie miejsca

dostępne: CIM, biuro klubu Blue Note oraz przed koncertem