Program

18 wrzesień 2021, sobota, godz.20:00

Unforgettable

tarasiuk

Wieczór wypełniony perłami muzyki jazzowej, evergreenami swingu oraz czarnego bluesa, czerpanymi z repertuaru takich znakomitości sceny muzycznej, jak Ella Fitzgerald, Diana Krall, Nat King Cole, Frank Sinatra czy Amy Winehouse…

„Sway”, „Cry me a river”, „Do You Still Love Me Tomorrow?”, „Perchaps, perchaps”, „Girl from Ipanema” i wiele innych kołyszących serca i ciało tytułów.

Izabela Tarasiuk – wszechstronna poznańska wokalistka i aktorka dramatyczna, od wielu lat koncertująca w kraju, jak i za granicą. Jej szczególnym  artystycznym geanre są muzyczne klimaty smooth jazzu, flamenco oraz muzyki etnicznej. Jest współtwórczynią Sceny Z Bliska.

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Izabella Tarasiuk – wokal, Piotr Kałużny – fortepian, Mirosław Kamiński – perkusja
Bilety
45 z – pierwsza pula
55 zł – druga pula - w dniu koncertu

dostępne w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl