Program

01 września 2017, piątek, godz.20:00

TRIBUTE TO AMY WINEHOUSE

Tribute to Amy Winehouse - Rocznica śmierci - Bunkier - 23.07.17-web

Zespół powstał w listopadzie 2013 roku w Zielonej Górze z inicjatywy przyjaciół – Agaty Gołemberskiej, wokalistki, autorki tekstów, artystki o wyjątkowym kunszcie wokalnym oraz Rafała Jędrucha – saksofonisty, pełniącego rolę kierownika artystycznego formacji.

Tribute to Amy Winehouse to projekt poświęcony artystce, która na stałe wpisała się w karty historii muzyki i ludziom kochającym jej twórczość, zależy na tym, żeby ona i jej muzyka wciąż były żywe i w dalszym ciągu docierały do serc ludzi, którzy ją uwielbiali.
Muzycy chcą oddać hołd wielkiej artystce i człowiekowi, którą była przedwcześnie zmarła Amy Winehouse.

Na repertuar zespołu składają się kompozycje z różnych okresów twórczości artystki. Znajdują się wśród nich takie sztandarowe hity jak „Rebab”, „Back to Black”, „Valerie” i wiele innych. Elementem łączącym, tożsamym z twórczością Amy Winehouse, jest stylistyka wykonania oraz oryginalna obsada instrumentalna (rozbudowana sekcja dęta, poszerzona sekcja rytmiczna, wokaliści w chórku towarzyszącym, a przede wszystkim charyzmatyczna, niezwykle oryginalna i wyjątkowa wokalistka). Celem formacji nie jest kopiowanie zespołu Amy Winehouse i jej samej, a ukazanie jej twórczości w indywidualny sposób, zachowując swoją tożsamość.

Na ten koncert obowiązują rabaty z kartą

targi

 

 

Agata Gołemberska – wokal, Kornelia Kosecka – chórek, Nicole Kulesza – chórek, Rafał Jędruch – saksofon tenorowy/flet, Jonasz Styczyński – saksofon tenorowy, Patryk Rynkiewicz – trąbka, Filip Szulc – saksofon barytonowy, Marek Tkacz – gitara, Mateusz Kosmaciński – instrumenty klawiszowe, Janusz Brzeziński – gitara basowa, Maciek Czarnecki – perkusja
Bilety
miejsca siedzące:
30 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu koncertu
miejsca stojące: 30 zł

dostępne w biurze klubu oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl