Program

20 listopada 2016, niedziela, godz.20:00

TIDES FROM NEBULA

Tides From Nebula

Muzycy zaprezentują materiał z nadchodzącej, czwartej płyty „Safehaven”, który na polskim rynku ukaże się 6 maja. + support: Tranquilizer

Tides From Nebula bez wątpienia można określić mianem najpopularniejszej kapeli post-rockowej w Polsce, której osiągnięcia są imponujące. Zespół powstał w 2008 roku i od tamtego czasu zagrał ponad 500 koncertów na terenie kraju i poza jego granicami. Po trzech świetnie przyjętych płytach czas na „Safehaven”, którego premiera będzie miała miejsce 6 maja.
W ramach nadchodzącej trasy formacja (oprócz Polski) odwiedzi Francję, Wielką Brytanię, Hiszpanię, Szwajcarię, Włochy, Austrię, Niemcy i Holandię.

TFN o nadchodzącym wydawnictwie: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wydajemy kolejną płytę. Mamy za sobą emocjonujący czas pracy z wybitnymi producentami, od których bardzo dużo się nauczyliśmy. Dlatego uznaliśmy, że chcemy zmierzyć się z samodzielną produkcją nowego albumu. Proces jego powstawania był bardzo spontaniczny, bliższy temu z debiutu. Płyta jest jednak mroczniejsza i odważniejsza. Czujemy, że słychać, że nie jesteśmy już debiutantami.”

Bilety
35 zł – wyłącznie na: http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,356.html
40 zł – przedsprzedaż: Eventim, Ticketpro, Ebilet, Biletomat, Bilety24, Rock Long Luck, CIM, Blue Note
45 zł – w dniu koncertu