Program

16 lutego 2018, piątek, godz.20:00

THE HYPNOTUNEZ + KRUK

thehypnotunez3

Prawdziwe uderzenie dźwięku i pozytywnej energii prosto z Ukrainy. The Hypnotunez to koncertowa „petarda”, doskonałe połączenie swingu, jazzu oraz innych gatunków tanecznych w klimatach retro, z dziką punk rockową werwą i spontanicznością.

Klasyczne instrumentarium big bandowe, takie jak choćby kontrabas, puzon czy trąbka w mariażu z „brudnym”, undergroundowym brzmieniem, od razu porywa widownię do tańca. W stylu Ukraińców można usłyszeć też pozytywne odniesienia do najlepszych wzorców gatunku, jak choćby Gogol Bordello czy Manu Chao.

Gera „The Hypno” Louidze – wokal, kontrabas, Yuriy Bikbaev – gitara, Sergey Suzdalcev – perkusja, Timur Akhtamov – saksofon, Vladimir Linnyk – puzon, Anton Gnatenko – saksofon barytonowy

Support:
Zespół Kruk to muzyka sięgająca do starosłowiańskich tradycji naszych przodków za pomocą postrockowego instrumentarium, shoegaze’u i elementów ambientowej elektroniki oraz  wokalu dziewczyny, która może jest wokalistką, a może szeptunką. Chcemy rozpalić wam na wzgórzach ogniska, chcemy abyście przy nich tańczyli.

Daisy Kowalsky – wokal, synth, Łukasz Warzyński – bas, synth, Daniel Staszyński – gitara, Michał Cieślukowski – bębny

Bilety
20 zł - pierwsza pula
30 zł - druga pula

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl