Program

25 listopada 2017, sobota, godz.20:30

TANECZNE ANDRZEJKI Z AGA CZYŻ PROJECT

Aga

Szalony taneczny wieczór z muzyką na żywo. W przerwach między występami zespołu gra DJ.

W programie wieczoru najlepsze taneczne przeboje i covery wielkich hitów muzyki rozrywkowej.

Aga Czyż to wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka z Poznania, półfinalistka trzeciej edycji programu „The Voice of Poland” (2013 rok – drużyna Marii Sadowskiej).

Aga posiada rzadko spotykaną, ciepłą barwę głosu, która doskonale współgra z repertuarem jaki ceni, tworzy i śpiewa. W 2009 roku Aga zdobyła pierwsze miejsce w konkursie internetowym na najlepsze wykonanie piosenki „Do kiedy jestem” Kasi Wilk – główną nagrodą był występ na koncercie Kasi.

Był to moment przełomowy, który dodał Adze wiary we własne możliwości i potencjał. Krótko potem Aga założyła swój kanał na portalu You Tube, gdzie do dziś systematycznie publikuje utwory zarówno autorskie jak i covery piosenek jej ulubionych wokalistów.

W 2013 roku Aga trafiła do programu „The Voice of Poland”, w którym doszła do półfinału, szlifując umiejętności wokalne oraz sceniczne pod okiem swojej Trenerki, Marii Sadowskiej.

Aga Czyż - wokal, Krzysztof Kuśmierek - saksofony, Filip Chojnacki - instrumenty klawiszowe, Szymon Wieczorkiewicz - gitara basowa, Adam Wajdzik - perkusja
Bilety
35 zł - miejsca siedzące
30 zł - miejsca stojące (tańczące)
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl