Program

16 stycznia 2019, środa, godz.20:00

Swiernalis – koncert przełożony na 24.02.2019

Swiernalis

Z powodu żałoby koncert został przełożony na 24.02.2019. Zakupione bilety zachowują ważność, lub można je zwracać w punktach zakupu.

Od zespołu:
„Kochani.
Czekaliśmy na ten koncert od miesięcy, aby w końcu w pełnym składzie i z nowym materiałem móc spędzić ten cudowny wieczór z Wami.
Jednak ostatnie dwie doby to splot niefortunnych zdarzeń, które nigdy nie powinny mieć miejsca. Cały wczorajszy dzień spędziliśmy wracając z suwalskiego finału WOŚP w poczuciu bezradności i rozczarowania, które towarzyszyć nam będzie niestety przez najbliższe dni. Nie tylko nam – żałoba w Poznaniu potrwa od wtorku do czwartku – okazując szacunek zmarłemu uszanujemy tę decyzję i prosimy Was o zrozumienie. Ciężko jednak spędzać miło czas pośród opuszczonych flag i świadomości tego, co się stało w Gdańsku. Bardzo długo czekaliśmy na ten koncert, ale w świetle zaszłych wydarzeń po prostu ciężko nam wyjść na scenę i dla Was po prostu zagrać.
W związku z tym zdecydowaliśmy się przełożyć nasz koncert na inną datę, o której niezwłocznie Was poinformujemy.
Zakupione bilety zachowują swoją ważność. Jeżeli ktoś zdecyduje się zwrócić bilet – przepraszamy i rozumiemy decyzję. Wierzymy jednak, że ta chwila przerwy zrobi dobrze nam wszystkim.

Przykro nam z tego powodu, nie chcemy jednak pozwolić aby złe emocje wzięły górę – dlatego mamy nadzieję, że zobaczymy się w najbliższym czasie w lepszych nastrojach. I pamiętajcie, że agresja to najniższa z ludzkich pobudek.

Ściskamy Was gorąco

Paweł, Paulina, Adam, Szymon, Adam, Kamil, Kacper.”