Program

08 czerwca 2017, czwartek, godz.20:00

SONIA LACHOWOLSKA

sonia-lachowolska

Koncert przedpremierowy płyty „I Believe In Me”, która ukaże się w 2018 r. Tytułową piosenkę napisał dla Soni Kevin Mahogany, światowej słowy muzyk i wokalista jazzowy, z którym artystka na co dzień współpracuje.

Sonia Lachowolska to artystka o bardzo szerokich horyzontach. Jest muzykiem, wokalistką, choreografem, pedagogiem i lingwistą. Ten wszechstronny warsztat pozwala jej tworzyć muzykę intermedialną, łączącą słowo, dźwięk i ruch.  W swej twórczości wokalnej wydobywa sens każdego słowa, stanu umysłu i ducha. Znane teksty i melodie Sonia odkrywa na nowo, nadaje im indywidualizm, poetyckość, świeżość, stają się one osobiste i jednocześnie uniwersalne – docierają do słuchacza, przemawiają, dźwięczą.

Sonia jest ponadto jednym z czołowych pedagogów wokalnych w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w dziedzinie emisji głosu i stylistyk wokalnych, jest prekursorką i propagatorką techniki MIX w Polsce. Jest prezesem oraz szefową Rady Mentorskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection NVP, współzałożycielką i dyrektorem artystycznym Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej, konsultantką Opery Krakowskiej, współpracuje z Akademią Teatralną w Białymstoku oraz Akademią Muzyczną w Krakowie.

Sonia Lachowolska – wokal, Paweł Harańczyk – piano, Marcin Chatys – bas, Józef Rusinowski – perkusja
Bilety
20 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl