Program

26 listopada 2017, niedziela, godz.19:00

SNOWMAN

snowman

Zespół Snowman pochodzi z Poznania, a ich początki sięgają 2002 roku. Po sześcioletniej przerwie ukazała się ich kolejna płyta – „Gwiazdozbiór”.

Nowy album Snowmana to zbiór utworów pełnych emocji, melodii i tego co prawdziwe.

Uznany za jeden z najbardziej oryginalnych i intrygujących bandów tym razem powraca z płytą w całości polskojęzyczną. Nowy repertuar to kompozycje które stanowią spójną całość, dojrzałe, energetyczne brzmienie, intrygujące teksty i rewelacyjny wokal Michała Kowalonka. Wokalista kojarzony był także jako następca Artura Rojka, po jego odejściu z Myslovitz, zdecydował się jednak postawić na własny projekt. Na płycie dominują krótkie i chwytliwe utwory, które idealnie wpasowują się w klimat bezpretensjonalnych, rockowo-popowych, radiowych przebojów w najlepszym wydaniu. Warto dodać, że grupa równie fantastycznie prezentuje się na żywo, czego przykładem był ich występ na tegorocznym Enea Spring Break Festival, który zaliczany jest do jednych z najlepszych koncertów podczas poznańskiego festiwalu.

Bilety
40 zł - przedsprzedaż, 46 zł - w dniu koncertu
dostępne: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn