Program

05 czerwca 2019, środa, godz.20:00

Shawn James

S J f 1

Nietuzinkowa mieszanka bluesa, folku i soulu! Shawn James na swoich solowych koncertach prezentuje prawdziwe amerykańskie „one man show”!

Shawn James nie pojawił się znikąd. Jego korzenie są dość oczywiste, a sam się od nich nie odcina. Dzieciństwo spędził w południowym Chicago, chłonąc muzykę soul i gospel. Te gatunki ukochał sobie najbardziej, a artyści tacy jak Howlin’ Wolf, Robert Johnson czy Ottis Reading mieli niemały wpływ na jego muzyczną edukację.

Swoją ostatnią płytę, zatytułowaną „On the Shoulders of Giants” wydał w 2016 roku. Jego utwór „Through the Valley” pojawił się w trailerze zapowiadającym jedną z najbardziej oczekiwanych gier na Playstation 4 – The Last of Us Part 2 (ponad 3 miliony odtworzeń po zaledwie dwóch dniach!). W tym roku ma się pojawić najnowsza płyta artysty – „The Dark & The Light”, którą będzie promował na koncertach z nowym zespołem.

Wyobraźcie sobie ganek gdzieś na odludziu, banjo i butelkę dobrej whiskey – to jest właśnie kwintesencja muzyki Shawna Jamesa!

Bilety
50 zł – do 28.05.2019
65 zł – od 29.05.2019

dostępne w sprzedaży on-line, biurze klubu oraz w Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii).

Organizator: Agencja Ranus