Program

18 stycznia 2018, czwartek, godz.19:30

SHANNA WATERSTOWN (USA)

shanna 11

Prawdziwa „Blues Woman” razem ze swoim zespołem zaprezentuje mistrzowskiego bluesa z domieszką solidnego soulu!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONCERTU

Shanna Waterstown urodziła się w małym miasteczku w centralnej Florydzie. Już jako dziecko śpiewała w chórze muzykę gospel w czasach gdy w radiu można było usłyszeć takie gatunki jak motown soul, country czy funk.

Jako nastolatka przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie pobierała nauki tańca, sztuki aktorskiej oraz śpiewała w chórze. Niezwykły koncert, niezwykłej artystki. Miała zaszczyt wystąpić w słynnym teatrze Apollo jako finalistka konkursu muzycznych talentów. Kolejnym etapem kariery Shanny była przeprowadzka do Paryża gdzie przez wiele lat występowała w kabarecie oraz grywała we wszystkich znanych klubach jazzowych.

W 1994 roku talent Shanny został odkryty przez francuskiego producenta, a jej pierwszy singiel rozszedł się w ilości 75 tysięcy egzemplarzy. Koncertowała w całej Francji oraz po wielu krajach Europy. Miała zaszczyt otwierać koncerty takich mistrzów jak James Brown, Buddy Guy czy Louisiana Red – wymieniając kilku. Po latach koncertowania i zbierania doświadczenia jako profesjonalny muzyk, Shanna Waterstown nagrała w 2008 r. w pełni bluesowy album “Inside my Blues” na którym zaśpiewała własne kompozycje. Nagrała go z pomocą młodszej siostry i znakomitych muzyków. Po sukcesie pierwszego albumu nadszedł czas na drugi krążek, także z w pełni autorskim repertuarem w stylistyce bluesowej i soulowej.

 

Na ten koncert obowiązują rabaty z kartą

targi

 

 

Shanna Waterstown – wokal, Jay Gogan – gitara, Jal Hohy – bas, Gianpaolo Feola – perkusja
Bilety
40 zł – pierwsza pula
55 zł – druga pula
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line: kup bilet na bluenote.poznan.pl