Polska premiera płyty!" />

Program

15 wrzesień 2021, środa, godz.20:00

Shai Maestro Quartet: „Human”
Polska premiera płyty!

shai-maestro

Po raz pierwszy w Polsce wybitny pianista Shai Maestro zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu – „Human”.

Shai Maestro (1987) jest jednym z najbardziej obiecujących i utalentowanych pianistów swojego pokolenia. Od jego debiutu z własnym triem w roku 2011 Shai buduje silną, unikatową tożsamość osobistą i ukazuje niesamowitą biegłość muzyczną – czyniąc go wraz z zespołem, jednym z najsilniejszych i najbardziej zgranych składów w dzisiejszym świecie jazzu.

W sierpniu 2019 roku Shai Maestro wystąpił na zaproszenie Tokyo Philharmonic Orchestra pod batutą dyrygenta Keitaro Harada w Teatrze Metropolitalnym w Tokio. Program składał się z pierwszego koncertu fortepianowego Miho Hazama, oraz oryginalnych kompozycji Shai’a.

Wydany w styczniu 2021 szósty album Shai’a Maestro, a jednocześnie drugi nagrany dla renomowanego wydawnictwa ECM nosi tytuł „Human”. W nagraniach do towarzyskiego i świetnie komunikującego się trio Shaia Maestro, z izraelskim rodakiem Ofri Nehemya na perkusji oraz peruwiańskim basistą Jorge Roeder, dołączył inspirujący trębacz Philip Dizack.

„Usłyszeć Shai’a Maestro to jak przebudzić się w innym świecie” – All About Jazz

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Shai Maestro – fortepian, Philip Dizack – trąbka, Jorge Roeder – kontrabas, Ofri Nehemya – perkusja
Bilety
95 zł - pierwsza pula,
120 zł - druga pula - w dniu koncertu
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl