Program

01 lutego 2017, środa, godz.20:00

SCREAM INC.: METALLICA SHOW

scream-inc

Kwartet z Kijowa nosi oficjalnie zatwierdzone miano „official Metallica tribute band”! A to już nie przelewki! No i okazja jest nie lada, bo w tym roku mija 30 lat od wydania jednego z najbardziej kultowych albumów w historii muzyki metalowej – „Master of Puppets”!

Zespół zagra poza utworami z tego krążka także najpotężniejsze klasyki legendy thrash metalu z Los Angeles, z energią i brzmieniem tak podobnym do oryginału, jak to tylko możliwe!

Scream Inc. istnieje od 2008 r i osiągnęli wielki sukces we wszystkich krajach byłego Związku Radzieckiego, stając się najbardziej znaczącym tribute-bandem z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji.

Jest też pierwszym i jedynym tribute-bandem, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jednen z najbardziej udanych koncertów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się najliczniejszym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki. Obecnie Scream Inc. jest w trasie po Europie Wschodniej i Zachodnie. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć najlepszych tribute band Metalliki w historii!

Maxim Rozkrut – gitara rytmiczna i wokal, Mikhail Rubanov – gitara prowadząca, Taras Karpenko – gitara basowa, Andrei Głębokie – perkusja
Bilety
30 zł - miejsca stojące
40 zł - miejsca siedzące (tylko antresola)

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl