Program

07 grudzień 2020, poniedziałek, godz.20:00

SanLuisTango (Argentyna) – koncert odwołany

sanluistango

Koncert został odwołany – przepraszamy.   Zwrot biletów możliwy jest w punktach ich zakupu. Osoby, które kupiły bilety za pośrednictwem serwisu Bilety24.pl zwrot należności otrzymają automatycznie, taką samą drogą, jaką została dokonana płatność za bilety.

Argentyński zespół tangowy nominowany w 2016 r. do USA Fox Music Awards w kategorii „Najlepsza inspiracja/ fuzja folkowa” za interpretację pieśni poety Roberta Maño „Nasza tradycja”.

Sanluistango to formacja utworzona w 2006 roku, w Prowincji San Luis w Argentynie. Zespół tworzą wybitni argentyńscy instrumentaliści, śpiewacy i tancerze tanga o międzynarodowej renomie!

Repertuar zespołu opiera się na klasycznych tangach, milongach i walcach wielkich kompozytorów takich jak Anibal Troilo, Francisco Canaro, Astora Piazzolli i Osvaldo Pugliese. Pomiędzy 2008 i 2016 zespół odbył osiem udanych tras koncertowych, występują w najważniejszych teatrach Ameryki i Europy! Na scenie występują artyci, których wspólna misją to granie i rozpowszechnianie tanga w każdym zakątku świata!

Sanluistango jest laureatem licznych prestiżowych nagród:
– w 2009 roku zespół otrzymał Złotego Condora, najwyższe wyróżnienie wydane przez Międzynarodowy Festiwal Tanga, Fair Daract, San Luis, Argentyna.
– w 2011 roku zespół otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii zespół instrumentalny i objawienie podczas Krajowego Festiwalu muzyki popularnej Baradero Argentyna
– w 2012 roku – pierwsza nagroda w Narodowym Festiwalu Cosquín, Cordoba, Argentyna

Bilety
50 zł - pierwsza pula
70 zł - druga pula

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl