Program

22 październik 2021, piątek, godz.20:00

Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz feat. Yaremi Kordos
– koncert i impreza!

the-cuban-latin-jazz

Ogromna dawka muzyki rodem z Kuby, muzyki, która ekscytuje, zachwyca i jest pełna pasji! Jeśli z wypiekami na twarzy oglądaliście film Buena Vista Social Club i cenicie sobie muzyczne wydarzenia, które sprawiają radość, są pełne żaru i namiętności to The Cuban Latin Jazz zaprezentuje wam to co kochacie!

Po koncercie impreza z DJ-em i muzyką latynoamerykańską!

Podczas koncertu usłyszymy brzmienia kubańskie – rumbę, son, mambo, danzon, Bolero i cha cha cha.

Pierwszy koncert zagrali w 2017 roku na Ukrainie. Zespół tworzą kontrabasista Roland Grzegorz Abreu Krysztofiak, urodzony na Kubie muzyk, który trafił do Wrocławia na studia na Akademii Muzycznej, gdzie studiował klasykę. Z kolei z Ukrainy pochodzi saksofonista Taras Bakovsky, który grał na ukraińskich festiwalach Odessa Jazz i Muzyczne Dialogi. Pianista Paweł Kukuła zaczynał w Grudziądzu, trafił do Warszawy i w końcu na wrocławską Akademię Muzyczną. Czwartym muzykiem The Cuban Latin Jazz jest perkusista Dominik Jaske. Zespół zdobył II miejsce na festiwalu jazzowym Jazz nad Odrą 2018, Grand Prix Złotego Krokusa i został nominowany do Wrocławskiej Nagrody Kulturalnej Warto 2018. The Cuban Latin Jazz to pełna energii fuzja muzyki jazzowej, latynoskiej i kubańskich rytmów.

Gościnnie podczas koncertu wraz z zespołem The Cuban Latin Jazz wystąpi fenomenalna Yaremi Kordos – znakomita wokalistka rodem z Hawany, otoczona muzyką od najmłodszych lat, koncertowała już na Kubie u boku tak wielkich gwiazd jak Omara Portuondo i Ibrahim Ferrer z Buena Vista Social Club. Jej niezwykła barwa głosu to wyjątkowy dodatek do projektu.

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można
POBRAĆ TUTAJ.
Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Yaremi Kordos - wokal, Taras Bakovsky - saksofon, Paweł Kukuła - instrumenty klawiszowe, Roland Abreu Krystofiak - kontrabas, Dominik Jaske - perkusja
Bilety
sam koncert:
70 zł - pierwsza pula WYPRZEDANE
95 zł - druga pula

koncert + impreza:
80 zł - pierwsza pula WYPRZEDANE
105 zł - druga pula

dostępne w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl

możesz także kupić bilety na samą imprezę:
15 zł