Program

24 lutego 2018, sobota, godz.20:00

ROBERT WOJCIECHOWSKI: Feel That You Live Tour

Zdjęcie_bez_napisów

Koncert promujący nową płytę poznańskiego muzyka, gitarzysty, wokalisty, kompozytora i pasjonata amerykańskiego rock and rolla. W jego muzyce słychać inspiracje takimi muzykami, jak John Mayer, Eric Clapton, Stevie Ray Voughan, Elvis Presley czy CCR.

Podróżuje, gra na amerykańskich statkach, opływając Karaiby i poznając nowych inspirujących muzyków, rozwijając przy tym swoje umiejętności grania na gitarze i śpiewu. W swojej karierze muzycznej współpracował z wieloma zespołami w Polsce i za granicą m.in. z Urszulą Lidwin, chórem Gospel Joy, Groove Planet Band i zespołem Crossfire. Zawsze marzył o łączeniu pasji z pracą, wkłada w to niewątpliwie dużo serca i emocji.

14.12.2017r. oficjalnie premierę miała solowa płyta artysty. Albumem ,,Feel That You Live”, muzyk chce przede wszystkim pokazać, że bardzo istotną rolą w życiu człowieka są podróże, poznawanie kultury i ludzi a także docenianie piękna natury i cieszenie się z małych, a pięknych rzeczy.
Robert na co dzień prowadzi też blog muzyczny, w którym opisuje swoje muzyczne podróże i doświadczenia z koncertowania po świecie, a także publikuje fotografie z wypraw.

Robert Wojciechowski - wokal, gitara, Dawid Tokłowicz - saksofon, Michał Ruksza - instrumenty klawiszowe, Wojtek Roszak - bas, Jakub Szwarc - perkusja, Daria Wojciechowska i Renia Szwarc - chórki
Bilety
30 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl