Program

30 wrzesień 2021, czwartek, godz.19:30

Ritmo Afinado
włoska piosenka spotyka bossa jazz

ritmo afinado 1a kwartet

Zespół zaprezentuje włoską muzykę w unikatowej aranżacji bossa nova i jazz. Repertuar to zarówno znane włoskie przeboje (np. „Che Sara’” czy „Parole Parole”), jak również bardzo subtelne, ale pełne rytmu mniej znane piosenki m.in. Sergio Cammariere, a także własne kompozycje.

Ten wyjątkowy włosko-polsko-latynoamerykański projekt wprowadzi Was w klimat łagodnych, przyjemnych dźwięków i barw muzycznych. Będzie to nastrojowa mieszanka nacechowana intelektem i zmysłowością.

Francesco Chiarini – lider zespołu, włoski kompozytor, gitarzysta i wokalista: „Jestem przekonany, że bycie muzykiem – twórca i wykonawcą to coś więcej niż tylko zawód. To umiejętność wzbudzania emocji u słuchaczy, wykorzystując do to tego własne uczucia i pasję do muzyki. Na nasze koncerty przychodzą ci, którzy lubią włoskie przeboje, ale jednocześnie szukają czegoś więcej niż tylko gotowy lekkostrawny produkt.”

Francesco Chiarini - gitara klasyczna, wokal, Damian Marat - trąbka, Pancho Campos - instrumenty perkusyjne, Lucas Jerzykowski - gitara basowa
Bilety
60 zł - pierwsza tura
70 zł - druga tura

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży online:


kup bilet na bluenote.poznan.pl