Program

14 listopad 2021, niedziela, godz.19:00

Ponad Chmurami

ponad-chmurami-2021

Wieczór z utworami Leonarda Cohena oraz autorskimi kompozycjami zespołu Ponad Chmurami.

Podczas koncertu usłyszycie utwory z repertuaru Leonarda Cohena w polskich przekładach Macieja Zembatego oraz autorskie kompozycje artystów do polskich poetek – Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan i Hanny Woś-Dewińskiej z najnowszej autorskiej płyty zespołu, której premiera odbyła się w czerwcu 2021 roku.

Ponad Chmurami wciąż przemierza koncertowe szlaki, grając kilkadziesiąt koncertów rocznie w całej Polsce. Zawsze bardzo dobrze odbierani przez widzów. W zgromadzonej publiczności wyzwalają naturalne emocje, od śmiechu do łez. Doceniani zarówno przez publiczność, jak i krytyków. Poza występami na terenie całej Polski mają na swoim koncie wydanych kilka płyt CD, w tym najnowszą Czas nic nie zmienił wydaną w prestiżowym wydawnictwie dla nurtu poezji śpiewanej – łódzkim Dalmafonie. Podczas koncertu Państwa uwagę zwróci niepowtarzalny głos wokalistki grającej także na gitarze, ukulele oraz instrumentach perkusyjnych (Kasia Jacuk) wraz z delikatnym akompaniamentem gitary (Nikodem Jacuk).

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Katarzyna Jacuk - śpiew, gitara akustyczna, ukulele i instrumenty perkusyjne, Nikodem T. Jacuk - gitara akustyczna
Bilety
30 zł - pierwsza pula
40 zł - druga pula / w dniu koncertu

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl