Program

03 listopada 2019, niedziela, godz.18:00

Poetyckie Zaduszki: Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak

wojcik-sarniak

Artysta o dużym dystansie, niebagatelnych tekstach zawierających sporą dawkę humoru oraz jednocześnie wzruszających. Paweł Wójcik śpiewa na swój sposób o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić.

Paweł Wójcik –  pieśniarz, autor tekstów, kompozytor. Piosenki pisze od 2011 r. Zdobył m.in. nagrodę im. Wojtka Bellona na 48. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Grand Prix, Nagrodę Publiczności i Nagrodę Dziennikarzy na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce, Grand Prix im. Jonasza Kofty 31. Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA 2013, nagrodę publiczności na Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego – Nadzieja w Kołobrzegu.

W maju 2013 r. razem z pianistą Tomaszem Sarniakiem nagrał płytę „Piosenki ze szkłem”. W październiku 2014 pojawił się album „Obrazki” – utwory na płycie napisane zostały na podstawie obrazów lub biografii ważnych dla niego postaci. Natomiast w czerwcu 2016 roku ukazała się kolejny krążek duetu – „Uliczna”, a w 2018 „Wysocki po mojemu”.

Bilety
50 zł – pierwsza pula
65 zł – druga pula / w dniu koncertu

dostępne w biurze klubu oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl