Program

11 marca 2018, niedziela, godz.18:00

PODAJ ŁAPĘ, KARMA WRACA – vol. 2! – KONCERT CHARYTATYWNY DLA SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT W PRZYBORÓWKU

podaj-lape-kw

Wystąpią: Hoi Polloi, Adam Wolski (Golden Life) z synem Filipem, Glasspop, Hope.

Schronisko w Przyborówku funkcjonuje wyłącznie dzięki Wam! Tym, którzy potrafią dawać, nie oczekując wdzięczności. Wolontariusze od wielu lat robią wszystko, by choć na chwilę każdy czworonóg poczuł się kochany!
Mimo wszelkich starań, nadal brakuje środków na to, by zwierzaki miały w miarę godne życie. 11 marca Rafał Zakrzewski (wolontariusz od 12 lat i działacz społeczny), chce połączyć swoje dwie pasje, czyli muzykę i pomoc bezbronnym. Zaprasza więc na koncert, z którego cały dochód przeznaczony będzie na pomoc schronisku.

Dajcie więc w „psią łapę” tyle, ile możecie!

Podczas koncertu wylicytować będzie można:
– sesję fotograficznę
– płytę zespołu Ufly
– płyta, koszulka oraz słuchawki ufundowane przez zespół Hope
– zabawki ufundowane przez Firmę Wielobranżową Anny Nowickiej

18.00-18.45 Hoi Polloi
To zabawa niekonwencjonalną muzyką. Projekt czterech młodych poznaniaków, pozytywnie zakręconych na punkcie muzyki. Grają swoje autorskie, klimatyczne, rockowo-alternatywne utwory.
Zespół zdobył uznanie publiczności i wygrał poznańskie Studenckie Poniedziałki 2017 oraz zdobył 3. miejsce na finałach regionalnych Emergenza Festival. 20 grudnia zagrali w Alternative Club na kolejnym koncercie charytatywny na rzecz Schroniska w Przyborówku. 13.01.2018 pojechali do Szczecina jako gość specjalny na Emergenza Festiwal Polska 2017/2018.

Bartek Olszewski – gitara, wokal, Olek Błoszyk – bas, gitara, Niamba Diatta – perkusja, Kuba Bajer – gitara, klawisze

19.00-19.45 Adam Wola Wolski z synem Filipem
Muzyk jest związany z zespołem Golden Life, który powstał w 1988 roku. Niesamowity, otwarty i charyzmatyczny człowiek, który swoją energią zaraża innych. Na Naszym koncercie wystąpi z synem Filipem.

20.00-21.15 Glasspop
Nowy zespół stworzony przez Marcina Mavericka Kujawę oraz Piotra Tarnawskiego w Poznaniu w 2016 roku.  Tych doświadczonych muzyków znamy z takich zespołów jak: Ufly, Underground Fly czy Hot Water.
W 2017 roku została wydana płyta „ Stranger in the mirror”

Marcin Maverick Kujawa – wokal, Piotr Tarnawski – bas, Maciej Zdanowicz – gitara, Antek Cepel – perkusja

21.30-22.45 Hope
Jest zespołem bardzo dobrze znanym polskiej scenie muzycznej. Przez cały okres swojej działalności odniósł wiele sukcesów, między innymi zagrał ogromną ilość koncertów w Polscejak i za granicą (Czechy, Bułgaria, Rosja, Niemcy, Szwajcaria). Wielokrotnie podziwiany na scenach Przystanku Woodstock, czy LuxFest .Występował u boku takich gwiazd jak Limp Bizkit, Body Count, Suicidial Tendencies, Hactivist. Obecnie publiczność może pamiętać zespół po występach w X edycji programu „Must be the Music – Tylko Muzyka”, gdzie zajął drugie miejsce w ścisłym finale.

Kroto – vokalz, Adi – guitarz, Łysy – guitarz, Rojek – bazz, Gnievo – drums, Muerte – DJ, Kosta – DJ

Koncert wspierają: Radio Afera, Muzo.fm, Radio Poznań, WTK, Epoznań.pl,  JEprogress, Głos Wielkopolski, Alternative Club oraz  pensjonat Feniks ul. Czeremchowa 26

Cena biletu:  20 zł w „psią łapę”