Program

06 wrzesień 2020, niedziela, godz.18:00

Podaj Łapę – Karma Wraca 4

bteh4

Kolejna edycja koncertu charytatywnego Podaj Łapę Karma Wraca. Każda złotówka zebrana podczas wydarzenia, przeznaczona będzie w 100% na rzecz zwierzaków w Przytulisko w Przyborówku i Ruścu. Wystąpią: Beyond The Event Horizon, Eleanor Gray, Glasspop i Man in the Box.

Podczas wydarzenia:
• wystąpią genialne i energetyczne zespoły z różnych gatunków
• będzie można licytować przedmioty od darczyńców i partnerów
• będą dostępne produkty ze sklepiku Podaj Łapę
• będzie można zakupić płyty i akcesoria występujących zespołów

W przerwach między występami zespołów będą trwały licytacje!

Prowadzenie imprezy: Martyna Makowska i Rafał Zakrzewski

Wstęp: Cegiełka o wartości 30

Rozkład jazdy:
17:30 – otwarcie drzwi
17:55 – start
18:00 – Beyond The Event Horizon
19:00 – Eleanor Gray
20:15 – Glasspop
21:30 – Man in the Box

Zespół Beyond the Event Horizon powstał w roku 2010 roku w Poznaniu. Ich muzyka to instrumental rock, nie do końca trzymający się przetartych schematów, co daje im własną tożsamość muzyczną. Skład zespołu klarował się do końca 2012 roku.

Przez cały czas aktywnie pracował nad materiałem i uznaniem nie tylko lokalnej publiczności, zdobywając kilka wyróżnień podczas przeglądów kapel, a także biorąc udział w ważniejszych imprezach jak chociażby Energia Lecha Festival czy występy przed zespołami takimi jak: Khuda, Dorena, Crippled Black Phoenix, Anitmatter, Spoiwo, Besides, Steak Number Eight, Telepathy, Long Distance Calling.

 

28. Finał WOŚPEleanor Gray pochodzi z Poznania, swój początek datuje na rok 2012. Obrany kierunek, którego zespół nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej. Jak mówi wokalista, Alan Garstecki: „Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, naśladować, dążymy do tego aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl.” Wzajemna przyjaźń muzyków oraz totalnie różne charaktery pozwoliły stworzyć fantastyczną atmosferę w zespole. Eleanor Gray to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie na koncertach daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków.

Alan Garstecki – wokal, Jacek Idźkowski – gitara, Jarosław Majer – gitara, Szumon Gaertig – bas, Piotr Reszelski – perkusja

glasspopGlasspop powstał w 2016 roku w Poznaniu. Tworzą go doświadczeni muzycy znani z takich zespołów, jak: UFly, Hot Water, Chupa, Wolna Sobota, Alpha Dog, Tfaruk Love Communication. „Glasspop to odpowiedź na nasze muzyczne poszukiwania i próba zdefiniowania samych siebie jako artystów. Chcemy tworzyć i być na muzycznej scenie na swoich własnych zasadach” – mówią muzycy. Klasyczne instrumentarium: wokal, gitara, bas i bębny dają szorstką, energetyczną, prawdziwie rock’n’rollową duszę, a wykorzystanie sampli i elektronicznych brzmień dodaje świeżości co powoduje że ich twórczość jest bezkompromisowa i wolna od ograniczeń.

Marcin Maverick Kujawa – wokal, Maciej Zdanowicz – gitara, Piotr Tarnawski – bas, Daniel Maliszewski – perkusja

Man in the BOXMan in the Box powstał z chęci złożenia hołdu grunge’owym czasom poprzez jak najwierniejsze odtworzenie brzmień i dźwięków stworzonych przez legendarne już dziś zespoły dla tego gatunku. Zespół jest swoistym wehikułem czasu przenoszącym słuchaczy do dni, w których panowały bunt, wspaniała muzyka i flanelowe koszule. Za powołanie do życia tego niecodziennego projektu odpowiedzialni są doświadczeni poznańscy muzycy.

Łukasz Rychlicki – wokal, Błażej Lamprycht – gitara, Sebastian Newlin-Łukowicz – gitara, Tomasz Struk – bas, Daniel Karpiński – perkusja