Program

31 marca 2019, niedziela, godz.16:00

Podaj łapę – karma wraca 3

hoi polloi

Trzecia edycja charytatywne koncertu na rzecz zwierząt w schroniskach. Wystąpią: Glasspop, Hoi Polloi, Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, LaGuardia oraz Grzegorz Kupczyk i Janusz Musielak.

Wstęp: cegiełka 30 zł – dostępne wyłącznie przed wejściem na koncert

Hoi Polloi – czwórka pozytywnie zakręconych na punkcie grania poznaniaków, grająca autorskie rockowo-alternatywne kawałki. Ich muzyka elektryzuje i wpada w ucho. Grają ze sobą dopiero dwa lata, zdążyli jednak zdobyć uznanie publiczności i wygrali poznańskie Studenckie Poniedziałki 2017 oraz zdobyli 3 miejsce na finałach regionalnych Emergenza Festival. Ponadto ich singiel, „Alive Forever”, uplasował się na pierwszym miejscu notowania Poznańskiej Kolejki Przebojów 04/04/18 Radia Meteor. Zespół obecnie przygotowuje się do nagrania swojej pierwszej płyty.

 

GlasspopGlasspop – początki Glasspop sięgają 2016 roku. Grupę utworzyli muzycy, którzy wcześniej współtworzyli składy takich zespołów, jak UFly, Hot Water, Chupa, Wolna Sobota, Alpha Dog i Tfaruk Love Communication – Marcin „Maverick” Kujawa (wokal), Piotr Tarnawski (bas), Maciej Zdanowicz (gitara) i Antek Cepel (bębny).

PPNOU_1

 

 

 

 

PPNOU (Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele) – to zespół jakiego nie było, tworzą go muzycy – pasjonaci, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary, powszechnie znanej jako ukulele, lub po prostu uku. Czwórka gości z Poznania (a nie piątka z Liverpool’u) z malutkimi instrumentami robiąca duży hałas sprawi, że nic co do tej pory wiedziałeś na temat muzyki nie będzie już aktualne. Na ich koncertach zawsze należy spodziewać się niespodziewanego! Łamią konwenanse i kobiece serca.

Laguardia

 

LaGuardia – poznański zespół LaGuardia powstał w 1993 roku z inicjatywy amerykańskiego wokalisty Deana McMurtrie. Obecnie tworzy go grupa przyjaciół, która w żywiołowy sposób łączy zamiłowanie do muzyki z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, czego efektem jest stale powiększający się repertuar składający się z oryginalnie zaaranżowanych coverów.
Spontaniczność i zaangażowanie jakim charakteryzują się występy LaGuardii sprawiają, że każdy koncert jest małą muzyczną ucztą w której warto wziąć udział.

grzegorz kupczyk

 

Grzegorz Kupczyk – polski wokalista, muzyk, aranżer, producent, członek takich zespołów jak: Turbo, Panzer X, Esqarial, CETI oraz Last Warrior.

Janusz Musielak – gitarzysta legendarnego polskiego zespołu hardrockowego Non Iron, wzbogacający swoją muzykę o elementy bluesa i heavy metalu.