Program

01 października 2017, niedziela, godz.19:00

PIOTR BUKARTYK

piotr-bukartyk-web

Artysta z ogromnym poczuciem humoru, doskonałym refleksem, trafną puentą, genialnym poczuciem humoru i z mega pozytywną energią. Jego satyryczne postrzeganie świata jest niezwykle trafne, a jego teksty to mistrzostwo świata. Do tego niebanalne brzmienie muzyczne – to wszystko stanowi doskonałej jakości recital muzyczno – satyryczny!

Kim jest Piotr Bukartyk?
– Właściwie też stand-uper, tyle że sit-downer. Autor z własnym krzesłem – siada i gada. No i gra, głównie to, co sam wymyśli.
– Oficjalnie autor-kompozytor, a tak naprawdę zwyczajny układacz piosenek, posługujący się gitarą, tenorem umiarkowanie bohaterskim, bądź sopranem koloraturowym domowej roboty.
– Układa jedną piosenkę tygodniowo – w czwartek wieczorem. W piątek rano premiera w radiowej Trójce, w audycji Wojciecha Manna. I tak od ośmiu lat.
– Co jakiś czas wybiera parę numerów i robi z tego płytę. Sprzedają się przyzwoicie.
– Koncertuje solo, w duecie (druga gitara), trio (druga gitara plus Hammond), kwartecie (j.w. plus bas), lub z całym bandem (j.w. plus bębny). Są na to dowody w postaci dwóch płyt koncertowych – jedna ze studia im. Agnieszki Osieckiej, druga z dużej sceny festiwalu Woodstock 2012 (DVD)
– Swoje piosenki wypożycza znajomym (Łobaszewska, Pakosińska, Zamachowski). Brzmią wtedy bardzo ładnie.

– Prócz tego, co powyżej, bywał redaktorem (radiowa Trójka), aktorem (teatr RAMPA), konferansjerem. Bogate doświadczenie życiowe – handel wędzoną rybą, wróżenie z ręki lub nogi, połykanie ognia za zaliczeniem pocztowym, czarny pas w feng shui.

Bilety
100 zł – pierwsze miejsca
80 zł – drugie miejsca
60 zł - miejsca stojące

dostępne w sprzedaży on-line: Bilet.pl, Bilety24.pl


kup bilet na bluenote.poznan.pl