Program

17 grudzień 2021, piątek, godz.20:00

Petersson’s Lightroom Project

lightroom2

Autorski program Patryka Peterssona inspirowany estetyką skandynawskiego jazzu. Łączy w sobie jazzowy feeling i improwizację z subtelną estetyką niuansów muzyki klasycznej.

Lightroom – dosłownie “pokój światła” lub “ciemnia” służąca do wywoływania zdjęć. Dla mnie to miejsce do wywoływania subtelnych emocji, historii, obrazów z życia i zamykania ich w kompozycjach muzycznych. Osobiste przeżycia przechodzą przez pryzmat unikalnej energii trzech różnych osobowości, muzyków i przyjaciół w improwizowanej formie tria jazzowego.

Pianista, klarnecista, kompozytor Patryk Petersson zaprosił do współpracy przy autorskich kompozycjach i aranżacjach swoich przyjaciół muzyków – basistę Jana Kołackiego oraz perkusistkę Patrycję Wybrańczyk. Każde z nich ma za sobą różne etapy edukacji muzycznej – zarówno klasycznej jak i jazzowej. Razem tworzą oryginalne brzmienie, będące konwersacją i wymianą energii między sobą oraz zaproszeniem do wspólnej podróży przez obrazy z „pokoju światła”.

 

Patryk Petersson - fortepian, Jan Kołacki - kontrabas, Patrycja Wybrańczyk - perkusja
Bilety
40 zł - normalny
25 zł - ulgowy (szkolny, studencki)

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi od 15 grudnia przepisami epidemicznymi, do otwartej sprzedaży przeznaczone jest jedynie 30 proc. biletów. Pozostałe 70 proc. mogą kupić jedynie osoby zaszczepione. Kupując bilet z puli dla zaszczepionych wyrażasz zgodę na zweryfikowanie przy wejściu na koncert ważności certyfikatu szczepień. Brak ważnego certyfikatu spowoduje odmowę wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można

POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Bilety dostępne są w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl