Program

25 listopada 2016, piątek, godz.20:00

PETER MANTE’S GOSPEL PROJECT – koncert odwołany

SAMSUNG CSC

Z przyczyn niezależnych od klubu, koncert został odwołany. Kupione bilety można zwracać w miejscach zakupu. Za zmianę przepraszamy.

Afro-amerykańska formacja wokalna prowadzona przez pianistę, dyrygenta i aranżera Petera Mante.

Peter Mante, absolwent Rhema Bibel Training Zentrum w Bonn, ma wybitne umiejętności do jednoczenia ludzi poprzez śpiew, a swoje doświadczenie muzyczne wykorzystuje także w pracy edukacyjnej.

Początkowo zespół śpiewał podczas nabożeństw kościelnych, na różnych uroczystościach świeckich, a także często na ślubach. Podstawowy sześcioosobowy skład grupy był w zależności od potrzeb rozszerzany w różnych przedsięwzięciach do dwudziestu osób. Formacja Petera Mante jest znana publiczności całej niemal Europy – występowali między innymi w Danii, Holandii, Francji, Luxemburgu i w Niemczech.
W 2003 r. pod nazwą The Magic Gospel Pearls zespół koncertował w rumuńskim Teatrze Narodowym w Bukareszcie, a w 2012 r. jako New Life Gospel Choir wystąpił na organizowanym przez Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Festiwalu Gospel w Gniewie.

Koncerty grupy cechuje wysoki poziom profesjonalizmu, artyści demonstrują nie tylko doskonale przygotowanie muzyczne, ale także ogromną pasję i niesamowitą energię.

 

Na ten koncert obowiązują rabaty z kartą

targi

 

 

Bilety
45 zł

dostępne w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl