Program

11 marca 2020, środa, godz.20:00

Pendragon

E38 copy

Koncert odbędzie się zgodnie z planem, jednak jego organizator – agencja Oskar – zdecydował, jeśli ktoś z państwa z powodów zdrowotnych nie zechce uczestniczyć w koncercie, to otrzyma zwrot należności za bilety.

ZWROTY BILETÓW:
za niewykorzystane bilety na koncert otrzymają zwrot należności.
W przypadku biletów kupionych w serwisie Bilety24.pl, za pośrednictwem strony bluenote.poznan.pl – prosimy o kontakt z organizatorem koncertu: sales@oskar-cd.com.pl
W przypadku biletów kupowanych w biurze klubu – zwrot należności za bilety nastąpi w biurze klubu.
W przypadku biletów kupowanych za pośrednictwem organizatora koncertu – agencji Oskar – informację przekażemy przekażemy wkrótce.

Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość.

Legenda neo-progresywnego rocka po niezwykle udanej trasie europejskiej w 2018 z okazji 40-lecia istnienia, zawita wreszcie do Polski! Trasa będzie promować nowy album zatytułowany „Love Over Fear”, który ukaże się na początku przyszłego roku.

Dorobek zespołu Pendragon to 10 długogrających albumów studyjnych oraz trzy ep-ki, które zaprowadziły ich na deski scen wypełnionych klubów na całym świecie. Trudno dziwić się tej popularności, kiedy posłuchamy albumów takich jak „The Masquerade Overture” czy „Not Of This World”.

Na czele zespołu stoi Nick Barrett, który razem z Peterem Gee niezmiennie od 1978 roku tworzą trzon zespołu. Na koncertach pojawi się także niezastąpiony, wieloletni członek kapeli, Clive Nolan (znany także m. in. z zespołu Arena) na klawiszach i Jan-Vincent Velazco na perkusji.

W tym roku z okazji 40-lecia zespołu przygotowywane jest specjalne wydawnictwo zawierające książkę i aż 5 płyt CD. Na koncertach spodziewać się można zatem nie tylko nowych utworów, ale i klasyków gatunku, które Pendragon nagrywał na przestrzeni lat.

Nick Barrett – wokal, gitara, Peter Gee – gitara basowa, Clive Nolan – instrumenty klawiszowe, Jan-Vincent Velazco – perkusja
Bilety
89 zł – miejsca stojące
99 zł – miejsca stojące w dniu koncertu
139 zł – miejsca siedzące WYPRZEDANE
149 zł – miejsca siedzące w dniu koncetu

Organizator: Agencja koncertowa Oskar

dostępne w biurze klubu oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl