Program

06 kwietnia 2020, poniedziałek, godz.20:00

Paulina Leśna: Baggage Claim – koncert odwołany

paulina-lesna-kw

Koncert został odwołany. Zwrot biletów możliwy jest w punktach ich zakupu. Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Koncert promujący autorski album Pauliny Leśnej zatytułowany „Baggage Claim”.

Materiał najnowszego krążka jest podsumowaniem ostatnich kilku lat życiowej podróży artystki. Usłyszymy na nim autorskie kompozycje Pauliny, które powstawały zarówno w Polsce jak i za granicą.

Paulina Leśna to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, absolwentka Akustyki na UAM w Poznaniu oraz Policealnego Studium Piosenkarskiego i Jazzu na UZ w Zielonej Górze.  Jej głos można także usłyszeć na płytach: Libera („Bógmacher”), Witka Łukaszewskiego (“Nie jest źle”) oraz MEZO („Słowo ma moc”). Na swoim koncie ma występ na Debiutach Opolskich oraz Festiwalach Hity na Czasie Radia Eska i Sopot Hit Festiwal.

Paulina Leśna – wokal, Jan Adamczewski – saksofony, Jacek Szwaj – fortepian, Damian Kostka – kontrabas, Mateusz Brzostowski – perkusja
Bilety
35 zł – pierwsza pula
45 zł – druga pula
20 zł – ulgowe (uczniowskie, studenckie)

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl