Program

26 stycznia 2017, czwartek, godz.19:30

PARYŻU, KOCHAM CIĘ

zdjeciejanusz-kw

Koncert z wielkimi przebojami gwiazd francuskiej piosenki: Becauda, Brela, Reggianiego, Lary Fabian. Wykonuje Janusza Zbiegieł – Teatr Piosenki Francuskiej z Krakowa.

Artysta wykona także kilka piosenek, znanej we Francji kompozytorki i artystki Alice Dona dyrektorki francuskiej szkoły piosenki – Condervatoir Maubel, którą ukończył Janusz Zbiegiem.

Janusz Zbiegieł – aktor, piosenkarz, założyciel i animator Teatru Piosenki Francuskiej w Krakowie. Absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie oraz Szkoły Piosenkarsko-Aktorskiej Concervatoir Maubel w Paryżu.
We Francji podpisał kontrakt z kompozytorem i producentem Norbertem Chiche, którego reprezentował na targach Midem w Cannes oraz festiwalu w Sopocie.

Uczestniczył w wielu programach francuskiej i polskiej telewizji. Za monodram-recital „Brel raz jeszcze” został nagrodzony Grand Prix de Colombe oraz Główną Nagrodą Artystyczną Teatru Rampa w Warszawie.

Występuje na wielu scenach w Polsce, Francji i Niemczech. Koncerty w jego wykonaniu spotykają się z gorącym przyjęciem publiczności i znakomitymi opiniami krytyków.

Bilety
35 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl