Program

21 czerwca 2017, środa, godz.19:30

PART OF THE KITCHEN + Mawn’s Gallery

part-of-the-kitchen-kw

Part of the Kitchen – zespół, który połączyła miłość do jedzenia, bycia razem i muzyki. Ich twórczość rozpoczęła się w kuchni, w starej kamienicy na trzecim piętrze, gdzieś między kredensem, a regałem z piklami.

Tematyka utworów jest bardzo prosta i uniwersalna – dotyczy bycia z drugim człowiekiem i z samym sobą. W kawałki z kuchni, wpisany jest przekaz o sprawach, relacjach i emocjach, o które rozbija się czasem każdy z nas.

Mawn’s Gallery
Zespół powstał w marcu 2016r. Po miesiącu zagrali pierwszy koncert w poznańskiej Nowej Czytelni, który przyciągnął sporą publiczność. Na początku maja 2016 nagrali sesję live złożoną z trzech utworów, które można oglądać na kanale YouTube zespołu. Od zeszłego roku zagrali kilkanaście koncertów i festiwali, m.in. w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Rawie Mazowieckiej, Platerowie, Powidzu i Opolu. 4 października 2016 supportowali kanadyjski Wintersleep na koncercie Pod Minogą w Poznaniu. 12 listopada 2016 otrzymali wyróżnienie na krakowskim festiwalu Piosenkarnia a dzień później zagrali na koncercie laureatów tego festiwalu w studiu im. A. Osieckiej w Warszawie, który był transmitowany na żywo na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Obecnie pracują w studio Splendor i Sława Marcina Górnego nad nagraniem debiutanckiej płyty, która ma się ukazać przed wakacjami.

Bilety
30 zł
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl