Program

09 października 2020, piątek, godz.20:00

Opał x Floral Bugs

Harmonogram: 19.30 – bramka, 20.00 – supporty, 21.00 – koncert!

Opał i Floral Bugs wystąpią w ramach trasy koncertowej FG x VooDoo Tour, podczas której promować będą swoje solowe albumy.

Album „Oczy szerowko zamknięte” to spis przeżyć, myśli, wartości, wzlotów i upadków towarzyszących mu przez ostatni rok. Skrajne zróżnicowanie w utworach pozwala utożsamić się z bólem i refleksjami artysty, ale także bujać głową przy skocznych bengerach. 14 utworów zawartych na płycie to pełna emocjonalności przygoda, której narratorem jest Opał.

„Nowa sztuka” to nieodkryte dotąd oblicze 19letniego Floral Bugsa. Po horrorcorowych początkach w wytwórni Słonia twórca przerzuca się na trapowe brzmienia. Na albumie zauważymy wiele inspiracji niemiecką sceną, za nowoczesne brzmienie odpowiada producent całej płyty „4MONEY”. Oprócz przewózkowych numerów znajdziemy tutaj duże ilości przysłowiowego realtalk’u między bangerami. Raper opisuje wydarzenia wokół niego, ekipowe życie i nowe doświadczenia. Całość zdominowana jest totalnie nowym brzmieniem bitów, mocno bujających ze świeżym podejściem. Płyta dotrze do każdego grona słuchaczy. Od zwolenników rapu do fanów trapu i typowych bujaczy jak i do fanatyków przyspieszeń, techniki i liryki.

Bilety
35 zł – pierwsza pula
40 zł – druga pula
45 zł – trzecia pula

dostępne on-line

Organizator: noSleep