Program

19 października 2020, poniedziałek, godz.19:30

Okudżawa – najpiękniejsze pieśni i ballady – koncert przeniesiony na 24.10.2020

okudżawa

Z powodu wprowadzenia „czerwonej strefy” zagrożenia, organizowane przez nas obecnie koncerty muszą odbywać się w większym rygorze sanitarnym – przy zmniejszonej do jednej czwartej widowni.

Dlatego zaplanowany na godz. 20.00 w poniedziałek, 19 października, koncert Bułat Okudżawa – najpiękniejsze pieśni i ballady odbędzie się w sobotę, 24 października, dwukrotnie: o godz. 16.30 i o godz. 19.30!

Wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, prosimy aby najpóźniej we wtorek, 20 października, zadeklarowali która godzina koncertu bardziej Wam odpowiada. Informację o tym prosimy wysłać mailowo na adres klub@bluenote.poznan.pl, podając w niej (oprócz wybranej przez Was godziny) kody posiadanych przez Was biletów.

Osoby, które kupiły bilety w biurze klubu lub Centrum Informacji Kulturalnej w mailu proszone są o podanie wybranej godziny i numeru zajmowanego stolika.

Ci, którym termin sobotnie nie pasuje – mogą oczywiście zwrócić bilety. W takim przypadku prosimy o wiadomość – także na adres: klub@bluenote.poznan.pl – z podaniem kodów biletów, które chcecie Państwo zwrócić, w nieprzekraczalnym terminie do wtorku, 20 października włącznie.

Zgodnie z art. 15zp ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania umowy.

Piotr Kajetan Matczuk – wokal, instrumenty klawiszowe, Artur Chyb – gitara, Tomasz Imienowski – bas
Bilety
Z POWODU OGRANICZEŃ LICZBY MIEJSC NA WIDOWNI, ZWIĄZANYCH Z WPROWADZENIEM "ŻÓŁTEJ STREFY" ZAGROŻENIA, SPRZEDAŻ BILETÓW NA TEN KONCERT ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA