Program

08 grudzień 2021, środa, godz.20:00

Nico’ ZZ Band
– koncert odwołany

nico-zz

Z przyczyn niezależnych od klubu i zespołu  koncert się nie odbędzie. Przepraszamy. Zwrot biletów możliwy jest w punktach ich zakupu.  W zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej Nico powróci na trasę koncertową wiosną.

Koncerty Nico ZZ z zespołem są wybuchową mieszanką bluesa, r&b, funku oraz rocka.
Będąc fanem legendarnego Donalda Kinseya (the Wailers) i Alberta Kinga, przeznaczył pierwsze kieszonkowe, by kupić swój pierwszy bluesowy album. Mimo, że to rzadko spotykane u tak małego dziecka, ale od tamtego momentu pasja do bluesa zaczęła wyznaczać Nico’ ZZ jego życiową drogę. Na scenie zadebiutował w wieku 14 lat.

Nico’ ZZ jako gitarzysta i piosenkarz, przy akompaniamencie zespołu Nico’ ZZ Band, dzieli się z odbiorcami wyjątkowym wszechświatem, oferując ekscytujące oraz oryginalne melodie, nasycone bluesem, funkiem, a także R&B i rockiem. Na znak sukcesu Nico miał okazję być częścią zespołu Donalda Kinseya, którego od dzieciństwa tak podziwia.

Bilety
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:kup bilet na bluenote.poznan.pl