Program

07 czerwca 2018, czwartek, godz.20:00

Nick Sinckler 11 x 11

Nick Sinckler

Amerykanin od ponad 10 lat żyjący w Polsce. Po wielu latach nauki języka polskiego, obcowaniu z Polakami, poznawaniu polskiej kultury i zwyczajów postanowił stworzyć właśnie tutaj swoją pierwszą autorską płytę w całości w języku polskim.

To ogromne wyzwanie, ale i przyjemność. Nick na swojej drodze w Polsce spotkał wielu artystów, z którymi współtworzył mnóstwo muzycznych projektów. Ci sami ludzie tworzą historię Nicka i jego polskiej płyty. Między innymi Kayah czy Natalia Kukulska, u których śpiewał w chórkach. Mateusz Krautwurst jest producentem płyty. Za to Kasia Dereń użyczyła swojego pięknego głosu. Całość okraszona jest pięknymi brzmieniami najlepszych muzyków, jakich Nick spotkał na swojej drodze i z którymi współpracuje na co dzień między innymi z Tomaszem Mądzielewskim, Arturem Twarowskim, Michałem Kowalskim, Kamilem Barańskim, Maciejem Magnuskiem, Błażejem Chochorowskim, Tomaszem Busławskim i Przemysławem Kostrzewy.

Ponad rok temu Nick nagrał razem z Kayah klubową wersję znanego wszystkim utworu „Na językach”.
W tej chwili przygotowany jest polski album jedenastu autorskich utworów. Te właśnie utwory będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej o nazwie „11 x 11”. Jedenaście utworów na 11 lat pobytu Nicka w Polsce.

Nick Sinckler – wokal, Marta Mierzejewska – chórek, Tomek Pacak – chórek, Michał Szafraniec – chórek, saksofon, Tomasz Mądzielewski – perkusja, Michał Kowalski – piano, Maciej Magnuski – bass, Maciej Rejemtowski – gitara
Bilety
30 zł - przedsprzedaż
35 zł - w dniu koncertu
dostępne na stronie:
https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/nick-sinckler/
oraz w salonach: Empik, Media Markt, Saturn