Program

31 stycznia 2018, środa, godz.20:00

NA CO CZEKASZ?

na-co-czekasz

Niezwykły występ studentów poznańskiej Akademii Muzycznej, którzy wraz z przyjaciółmi zaprojektowali wyjątkowe widowisko jazzowe: „Na co czekasz? – Koncert Noworoczny”.

Intrygujące połączenie utworów retro i współczesnych, w autorskiej aranżacji  uzdolnionych studentów ostatnich lat Akademii Muzycznej!
W repertuarze pojawi się kilka piosenek świątecznych, z przewagą muzyki nowoczesnej. „Jesteśmy na wczasach”, „I still haven’t found” czy „Shape of you” –  to tylko kilka z utworów, które otrzymają zupełnie nowe aranżacje.

Żyjąc w XXI wieku przyzwyczailiśmy się do życia w pędzie, a gdy zatrzymujemy się na chwilę, to zdajemy sobie sprawę, że: wciąż na coś czekamy. Może w każdy poniedziałek pragniesz, aby nastał już piątkowy wieczór, nie możesz doczekać się do wymarzonego urlopu, a może… czekasz na miłość? Przyjdź i posłuchaj, jak widzą to autorzy projektu „Na co czekasz?”.

Koncert pozwoli  słuchaczom nie tylko odpocząć od zgiełku miasta, ale też podaruje chwilę zapomnienia w radosnych dźwiękach poszczególnych utworów. Znajdziemy też moment na zastanowienie się nad tym, co minęło oraz tym, co jeszcze jest przed nami .
Jednym zdaniem – to wyjątkowe wydarzenie, odbywające się w równie wyjątkowym miejscu, z pewnością okaże się interesujące zarówno dla większych, jak i mniejszych koneserów muzyki.

Zosia „Miksa” Kurowska – wokal, Ola „Miksa” Woźniak – wokal, Izabela Modrzewska – wokal, Karolina Plumbaum – wokal, Joanna Paluch – wokal, Grzegorz Tomkowski – instrumenty klawiszowe, Stanisław Aleksandrowicz – instrumenty perkusyjne, Łukasz Wons – gitara elektryczna, Adrian Lipko – gitara basowa, Dominik Kurowski – gitara akustyczna, Wojciech Braszak – saksofon, Aleksandra Wiśniewska – flet, Szymon Woźniak – skrzypce
Bilety
- do 20.01.2018 – 15 zł
- od 21.01.2017 – 20 zł
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl