Program

07 kwietnia 2019, niedziela, godz.19:00

Mystery

zdjęcie

Nadchodząca wiosna upłynie pod znakiem pięknych motyli i bajkowego gitarowego brzmienia. To za sprawą progresywnego rocka prosto z Kanady – jednego z najgłośniejszych zespołów ostatnich lat, Mystery!

Muzycy przyjeżdżają do Europy w ramach trasy Live and Butterflies promującej ostatni studyjny album. Mystery zna dziś każdy fan progresywnego rocka. Grupę uformował Michel St-Père już w 1987 roku, chociaż na pierwsze EP trzeba było czekać 5 lat. Od 1999 do 2014 roku głosem zespołu był David Benoit, w latach 2008-12 równolegle wokalista legendarnego YES. Później jego rolę przejął Jean Pageau, którego chwali się za duże emocjonalne zaangażowanie w wykonywanie utworów.

Zespół ma na koncie 7 albumów studyjnych. Aż 5 z nich powstało w drugiej fazie działania grupy, czyli po dziewięcioletniej przerwie w działalności zakończonej w 2007 roku fenomenalną produkcją „Beneath the Veil of Winter’s Face”. Każda kolejna płyta przynosi nowe utwory bardzo ciepło przyjmowane przez fanów.

Na poznański koncert muzycy przygotowali specjalny 2,5-godzinny materiał, który zostanie zarejestrowany podczas koncertu.

Bilety
89 zł – miejsca stojące (przedsprzedaż)
110 zł – miejsca stojące (dzień koncertu)
119 zł – miejsca siedzące

dostępne w biurze klubu oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl