Program

25 października 2017, środa, godz.17:00

MUZYKA CZAS POKONA: PAULINA MŚCISZ, KAMILA GÓRNA, WIKTORIA HABET, ALEKSANDRA IDKOWSKA

Kolejny koncert z cyklu międzypokoleniowych muzycznych spotkań organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku, dyrekcję Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu oraz klub Blue Note.

Posłuchamy, jak młodzi, bardzo uzdolnieni wykonawcy interpretują zawsze aktualne, wielkie przeboje i szlagiery polskiej piosenki.

Paulina Mścisz – laureatka wielu festiwali, w tym piosenek żydowskich. Śpiewała również za granicą – w Holandii oraz w Niemczech zdobywają czołowe miejsca. Obecnie studentka. Kocha śpiewać, tańczyć, angażuje się całym sercem w wszystko co robi – dziewczyna z pasją!

Kamila Górna – uczy się w szkole średniej, a śpiewa od szkoły podstawowej. Laureatka wielu festiwali w Polsce i za granicą – ostatnio w Niemczech. W swoim repertuarze ma wiele utworów żydowskich, które często prezentuje. Ma wiele pasji i marzeń – rozważa studia medyczne.

Wiktoria Habet – uczennica szkoły średniej, śpiewa zaledwie trzy lata, ale już zdążyła pochwalić się swoim talentem, również w Wielkopolskim Konkursie Piosenki Żydowskiej. Bierze też udział w festiwalach ogólnopolskich, jest laureatką konkursów piosenek angielskich.

Aleksandra Idkowska – uczennica Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie fortepianu. Jej miłość i pasja to muzyka i śpiew. Jest laureatką wielu międzynarodowych i ogólnopolskich festiwali i konkursów muzycznych, w tym Grand Prix Wielkopolskiego Konkursu Piosenki Żydowskiej w 2016 roku. Ola udziela się charytatywnie, by swoim śpiewem cieszyć serca ludzi.

Bilety
10 zł

dostępne w biurze klubu, Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl