Program

22 czerwca 2017, czwartek, godz.17:00

MUZYKA CZAS POKONA: MARTA KANIEWSKA, WIKTORIA HOLKA, JAKUB HERFORT

seniorzy-czerwiec1

Kolejny koncert z cyklu międzypokoleniowych muzycznych spotkań organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku, dyrekcję Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu oraz klub Blue Note.

Posłuchamy, jak młodzi, bardzo uzdolnieni wykonawcy interpretują zawsze aktualne, wielkie przeboje i szlagiery polskiej piosenki.

Wystąpią:

Marta Kaniewska – już jako dziesięciolatka brała udział w konkursach. Od dwóch lat kontynuuje swoją pasję w Centrum Kształcenia Muzycznego Voice+. W tym krótkim czasie rozwija się i zdobywa nagrody i wyróżnienia na konkursach wielkopolskich i ogólnopolskich, z których najważniejsze dla Marty to: wyróżnienie na IV Wielkopolskim Konkursie Piosenki Żydowskiej Piosenka może czas pokonać Poznań 2017; wyróżnienie na VII Ogólnopolskim Przeglądzie Pieśni i Piosenki Żydowskiej Shalom – Kalisz 2017, II miejsce na IX Lustracji Przyszłych Gwiazd Estrady Kariera – Kaczory 2016, I miejsce na Powiatowym Przeglądzie Młodych Talentów Mikrofonia – Oborniki 2017.

seniorzy-czerwiec-kwWiktoria Holka – uczennica drugiej klasy Technikum Turystycznego w Chodzieży. Jest laureatką wielu konkursów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Podczas tegorocznego IV Wielkopolskiego Konkursu Piosenki Żydowskiej zdobyła II wyróżnienie.

Jakub Herfort – absolwent Technikum Żywienia w Chodzieży, w tym roku zdawał maturę. Zwycięzca bardzo wielu konkursów krajowych i zagranicznych, między innymi III Wielkopolskiego Konkursu Piosenki Żydowskiej w Poznaniu. Zwycięzca 9. edycji programu „Mam talent”, w tym roku wydał swoja debiutancką płytę.

 

 

 

 

Bilety
10 zł
dostępne w biurze klubu, Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl