Program

19 maj 2020, wtorek, godz.19:00

Muniek i przyjaciele – koncert odwołany!

muniek-kw

Koncert został odwołany. Zwrot biletów możliwy jest w punktach ich zakupu. Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 180 dni.

Akustyczna odsłona Muńka Staszczyka! Usłyszymy największe przeboje zespołu T.Love, jak i utwory z najnowszej, solowej płyty wokalisty – „Syn miasta”.

Muniek i Przyjaciele to odskocznia od głośnego, rockowego grania, w której Zygmunt Staszczyk zapragnął zaprezentować się z mniejszym aparatem wykonawczym, w nieco mniejszych, kameralnych salach.

Zygmunt Staszczyk – współzałożyciel i lider formacji T.Love, urodził się w 1963 roku w Częstochowie. Tam ukończył IV LO. Kilka lat później został absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespól T.Love. Największe przeboje z tego okresu to „Garaż” (1984), „IV LO” (1985) i „Autobusy i tramwaje” (1988). W 1989 roku Staszczyk wyjechał do Anglii, a zespół zawiesił działalność. Do Polski wrócił w 1991 roku, reaktywował zespół, w którym ze starego składu pozostał tylko on sam. Kolejne albumy z nowymi muzykami przyniosły zespołowi ogromną popularność: „Pocisk Miłości” (1991), „King” (1992), „Prymityw” (1994), „Chłopaki nie płaczą” (1997), „Antyidol” (1999) czy „Model 01” (2001). Ostatni jak dotąd studyjny album T.Love pt. „T.Love” ukazał się w 2016 roku. Po zagraniu ogromnej pożegnalnej trasy koncertowej, z końcem 2017 roku grupa zawiesiła na kilka lat działalność.

W październiku 2019 roku ukazała się solowa płyta Muńska – „Syn miasta”, która zdobyła status Złotej. Tego samego roku ukazała się również biografia wokalisty, pod tytułem „King”, autorstwa Rafała Księżyka.

Muniek Staszczyk – wokal, Janek „Jahlove” Pęczak – gitara, Cezariusz Kosman – gitara
Bilety
79 zł – miejsca stojące dostępne tutaj
119 zł – miejsca siedzące dostępne tutaj

Organizator koncertu: ART2 Music Management