Program

21 listopada 2018, środa, godz.20:00

Mery Spolsky

merry_400_400

Będzie to muzyczny solo-performance. Mery Spolsky sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania oraz gra na gitarze.

Moda jest nieodłącznym elementem jej występów. W kolekcjach występują zawsze trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie. Do tej pory Mery można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali (m.in. Spring Break w Poznaniu), a także jako support Imany podczas jej halowych koncertów w Warszawie i Poznaniu. Mery ma też na koncie kilkadziesiąt samodzielnych klubowych koncertów.

Pierwszy singiel oraz wideoklip „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i w obecnej chwili ma już blisko 1,5 miliona wyświetleń na YouTubie. Kolejny singiel pt. „Liczydło” pojawił się 8 marca bieżącego roku. Mery została nominowana do nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Elektronika.

Bilety
35 zł - przedsprzedaż
45 zł - w dniu koncertu
będą dostępne na stronach: go-ahead.pl, biletomat.pl, ticketmaster.pl, ebilet.pl, empikbilety.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Mart i Saturn

Organizator: GoAhead