Program

25 kwietnia 2018, środa, godz.20:00

MARTA

Marta

Marta jest szybko wchodzącą międzynarodową sensacją i modowym guru. Zrobiła wielki szum dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu, lirykom oraz wysokiej jakości klipach.

Jej debiutancki singiel „All About Us” ma już ponad 2 miliony odsłon na Youtube. Jej piosenki są w popularnych grach mobilnych Dancing Line i Piano Tiles 2. „All About Us” było numer 1 na listach przebojów Google Store w Niemczech i numer 4 w Norwegii. Jej drugi singiel „I Need A Love Story” miał ekskluzywną premierę na Taste of Country w lutym i ma już ponad 800 tysięcy odsłon i od dwóch tygodni jest na 1 miejscu plebiscytu „Top 10” teledysków w Magazynie Taste of Country. Marta wypuściła już swój debiutancki album, który nagrała w uznanym na świecie studiu nagrań Blackbird Studios w Nashville. Jej producent Bryan Clark pracował z wieloma artystami, między innymi gwiazdą country Kelsea Ballerini. Marta napisała bądź współtworzyła wszystkie piosenki na jej płycie.

Marta — wokal, Krzysztof Paul — gitara, Arek Bogaj — gitara, Garrett Glaus — gitara, wokal, Konrad Żołnierek — gitara basowa, Adam Golicki — perkusja, Agnieszka Maciaszczyk — wokal
Bilety
20 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl