Program

13 luty 2018, wtorek, godz.20:00

MARTA TOREBKO: ANTRUM

marta-torebko

Koncert promujący nowy album – „Antrum” – to muzyczna podróż, pełna emocji, siły, romantyzmu, magicznych dźwięków i tajemniczości. To połączenie różnorodnych stylów muzycznych,  m.in. tradycyjnego popu z elementami jazzu, latino i muzyki świata. To poszukiwania brzmień, zabawy harmoniczne.

Marta Torebko – poznańska artystka, dyrygentka, pianistka, wokalistka, której kompozycje znajdują się płycie „Antrum” zaprosiła na wspólny koncert muzyków z całego świata.

Yami (Portugalia) – pochodzi z Angoli, znakomity kompozytor, gitarzysta, basista i producent płytowy. Obecnie koncertuje z Marizą, Ma na swoim koncie dwa albumy „Aloelela” i „Beijo De luz”.

Marito Marques (Kanada) – pochodzi z Portugalii, perkusista, kompozytor i producent muzyczny, na swoim koncie ma kilka albumów, m.in. „Magic Everywhere” i „Na Eira”. Występował z takimi gwiazdami jak Mino Cinelu, Ivan Lins czy Anna Maria Jopek.

Adam Jarzmik (Katowice) – absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Pianista, kompozytor, aranżer. Finalista licznych konkursów jazzowych.

Mariti D Arco (Poznań) – skrzypek, kompozytor, aranżer. Autor kompozycji i produkcji dla wydawnictw edukacyjnych. Obecnie klawiszowiec i skrzypek zespołu Wolny Elektron.

Izabela Frąckowiak (Rosnówko) – wokalistka, wspólnie z Martą tworzy duet i nagrała album „Kobiety”.

marta-torebko-z-muzykami

Bilety
40 zł – przedsprzedaż
50 zł – w dniu koncertu

dostępne w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl