Program

08 październik 2018, poniedziałek, godz.20:00

Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 7: C Major Seven, Part Of The Kitchen oraz Joanna Dudkowska

c-major-seven

Podczas siódmej audycji, Mariusz Kwaśniewski będzie gościć C Major Seven, Part of the Kitchen oraz Joanna Dudkowska. Rozmowy z zespołami będą przeplatać się z ich występami.

Zespół narodził się z inicjatywy pianisty Patryka Przybylaka oraz perkusisty Piotra Stachowiaka, którzy od najmłodszych lat grali ze sobą w różnych projektach muzycznych. Zawsze łączyła ich miłość do muzyki bluesowej i z zamiarem tworzenia takiej muzyki wystartowali na początku 2016 roku. Każdy z muzyków wnosi coś indywidualnego do tworzonych utworów. Każdy z nich szuka inspiracji w różnych gatunkach muzycznych. Każdy ma swojego własnego idola. Powstała mieszanka rodzi niepowtarzalny klimat autorskiej muzyki. C Major Seven gra muzykę, którą ciężko przypisać do jednego gatunku. Tworzone utwory dotykają rhythm and bluesa, muzyki rockowej, funky, rock and rolla.

part-of-the-kitchen

Zespół Part Of The Kitchen powstał w marcu 2016 r. w Poznaniu. Po roku wspólnego grania nagrał materiał w formie debiutanckiej epki „Below the line”, który składa się z pięciu autorskich piosenek. Obecnie zespół przygotowuje nowe utwory i zbiera autorski materiał na longplay. Part Of The Kitchen to skład, który połączyła miłość do jedzenia, bycia razem i muzyki.

jdudkowska

Joanna Dudkowska – basistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu. Członkini ogólnoświatowego teamu Bass Players United. Grała na największych festiwalach w Polsce i za granicą m.in. International Blues Challenge 2015 Memphis TN – USA, Bliuzo Naktys – Litwa, Blues Alive – Zlin, Rawa Blues Festival, Young Stars Festival 2014, Festiwal Marzeń 2015 i wiele innych.  Występowała z wieloma znanymi muzykami: Robertem Chojnackim, Wojciechem Hoffmannem, Niki Buzzem, Dr Bluesem, Grzegorzem Kupczykiem, Leszek Cichońskim. Obecnie współpracuje z Felicjanem Andrzejczakiem (Budka Suflera), zespołem Shemoans, Robert Chojnacki & Witek Łukaszewski & Grand Piano, SoulfunK – Dr Blues & Joanna Dudkowska. Trzy lata z rzędu była klasyfikowana w pierwszej trójce najlepszych polskich muzyków bluesowych ankiety Blues Top. Razem z amerykańskim gitarzystą Niki Buzzem i zespołem Dr Blues & Soul Re Vision nagrała album, który został najlepszą płyta bluesową roku 2013 w Polsce.
W marcu 2015 roku ukazała się na okładce w ogólnopolskiego magazynie „Basista”.

Dofinansowano ze środków Miasta Poznania
Poznan bez Know How

.

.

.

Bilety
10 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl