Program

30 marzec 2022, środa, godz.20:00

Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 29:
Paula Matczyńska i Wiktoria Szczepaniak
oraz Extraterrestrial Dreamsucker

matczyńska-szczepaniak

Koncert i rozmowa z wykonawcami, prowadzona przez poznańskiego dziennikarza Mariusza Kwaśniewskiego. Dużo dobrej muzyki i interesujące rozmowy – wszystko rejestrowane i emitowane w radiu Afera. Tym razem zaprezentują się wokalistki Paula Matczyńska i Wiktoria Szczepaniak, którym towarzyszyć będzie trio: Bartłomiej Mazurek – instrumenty klawiszowe, Franek Wicke – gitara basowa i Józef Biegański – perkusja.

Paula Matczyńska i Wiktoria Szczepaniak to duet, który specjalizuje się w szeroko pojętej piosence francuskiej. W swoim programie zatytułowanym „Piano Bar” prezentuje zarówno klasyczną francuską „chanson” jak i współczesne utwory, które tematycznie nawiązują do Francji. Stylistyka utworów, śpiewanych po francusku jak również angielsku i polsku, to głównie jazz, musical i bossa nova.

_MG_3355-(1)Extraterrestrial Dreamsucker to Maja Chaczyńska – gitara, wokal, teksty, Michał Czarny – bass oraz Alex Mikołajczak – perkusja. To „nihilistic jazzy punk z Poznania, nic więcej o sobie nie wiemy” – dodają sami.

Bilety
15 zł - miejsca siedzące nienumerowane

Bilety dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:kup bilet na bluenote.poznan.pl